fbpx

Baby Botoks

Baby Botoks

“Kırışıklarım azalsın, yüzüm donuk durmasın ve mimiklerim hareket etsin istiyorum.”

Baby botoks denilen teknik ile hepsi mümkün. Baby botoks tekniğinde etkisi daha düşük ve daha az dozda enjeksiyon uygulaması yapılır. Bu sayede yüz kasları doğal bir şekilde hareket etmeye devam eder, üstelik cilt de kırışmaz.

 

Botox enjeksiyonu kişinin görünümünü ve mimiklerini etkileyen çok önemli bir estetik operasyondur. Eğer botoks enjeskiyonu sonrasında mermer gibi pürüzsüz bir alın, şaşkın bir ifade, kaş çatmada ya da kaşları aşağı yukarı hareket ettirmede zorluk oluşuyorsa estetik operasyon hedefine oluşmamış demektir. Botox uygulamasının başarılı sayılabilmesi için yüzün doğal görünümünün bozulmaması ve kişinin estetik olduğunun ilk bakışta anlaşılmaması gerekir. Bütün estetik operasyonlarda olduğu gibi botox enjeksiyonunun da ana amacı budur.
Baby botox enjeksiyonunun avantajları nelerdir?

Baby botox enjeksiyonu düşük dozda botoks enjeksiyonu az miktarlarda uygulanarak yapılıyor. Aynı zamanda kırışıklığın düzelmesini sağlayacak oranda yani gerekli dozların da kullanılması gerekir. Baby botox uygulamasında kişiye özel botox planlaması yapılır. Kırışıklığın oluştuğu yerlerde düzelme sağlayacak dozlarda botok enjekte edilirken, mimik hareketlerini sağlayan kaslara ise düşük dozlu enjeksiyonlar az miktarda uygulanır. Operasyonun başarılı olması için yüz anatomisinin çok iyi bilinmesi gerekir. Bu sayede doğru noktalara gerektiği kadar botox enjekte edilerek estetik operasyon tamamlanır. Baby botox ile doğal ve hassas sonuçlar elde edebilmek için botoks enjeksiyonları doğru bir şekilde uygulanır.

Baby botox nasıl uygulanır?

Baby botox enjeksiyonları da botullinum toksininden üretilir. Sadece az miktarda uygulanarak kasları gevşetir ve sinirlerin kasılmalarını azaltır. Ortalama 15 dakika süren bir operasyon ile yüz kaslarına dikkatli bir şekilde enjekte edilir. Botoks enjeksiyonunun etkisi ortalama 1 – 2 gün içinde ortaya çıkar. Baby botox ile yüzdeki kırışıklıklar giderilirken mimik hareketi engellenmeden genç ve doğal bir görünüm sağlanır.

Baby botox’un en yaygın kullanım alanları şunlardır:

Baby botox ile alın ve göz bölgesi çevresi, kaş arası dikey çizgiler, göz kenarlarındaki kaz ayakları, alındaki yatay çizgiler tedavi edilebilmektedir. Botox enjeksiyonun etkileri geçici olduğu için ortalama altı ayda bir tekrarlanması gerekir. Her seansta uygulanacak enjeksiyonların dozajının yeniden planlanması gerekir.

Botox her yaştan ve her cinsiyetten insanın talepte bulunduğu, popülaritesi her yıl artan estetik operasyonlardandır.

Baby botox tedavisi ne kadardır?

Baby botox fiyatı tedavi uygulanan alanların sayısına göre hesaplanır. Bu nedenle kişiye göre değişiklik gösterir. Muayene sırasında kaç enjeksiyon yapılması gerektiği ve fiyatın ne kadar olacağı konusunda hasta ayrıntılı olarak bigilendirilir.

Baby botoks güvenli midir?

Botox hem estetik hem de tıbbi tedavilerde yıllardır kullanılmaktadır. Baby botox alanında uzman cerrahlar tarafından doğru noktalara doğru dozlarda uygulanıldığında oldukça güvenilir bir estetik operasyondur.

Baby

Botoks

Baby botoks denilen teknik ile hepsi mümkün. Baby botoks… Devamı

Minimal

Botoks

Saflaştırılmış bir bakteri olan botoks, estetik cerrahide çok… Devamı

Önleyici

Botoks

Preventative botoks yani önleyici botoks yaşlanmaya karşı cildi… Devamı

Masseter

Botoks

Masseter botoksu, masseter kasının yer aldığı yüzün alt kısmının inceltildiği estetik prosedürüdür… Devamı

Nefertiti

Botoks

Uzun boyunlu belirgin çene hattı, Mısır döneminden beri… Devamı

Erkekler İçin

Brotoks

Brotox erkeklere özel botoks tedavisi uygulamasıdır. Ve son… Devamı

Diş Gıcırdatma

Botoks

Diş gıcırdatma yani bruksizm, uyanık ya da uykudayken… Devamı

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Selin
Selin
3 yıl önce

Merhaba , sürekli botox yaptırıyorum 4 yıldır , yine zamanı geldi bu sefer size gelmek istiyorum .botox uygulama ücretiniz ne kadar ? Ben göz çevresi , nefertiti botox düşünüyorum