fbpx

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Estetik burun estetiği operasyonları; burun kemerinin veya burun ucunun şeklini değiştirebilir, burnunuzu küçültebilir veya büyütebilir, burun deliklerinizi küçültebilir, burun kökü ile alın arasındaki veya burun ucu ile dudak arasındaki açıyı değiştirir. Ayrıca soluk almamızda sorun oluşturan polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi problemleri giderir.

Kapalı (İzsiz)

Burun Estetiği

Eskiden gelen alışkanlıkla hala hastalarımızın bir çoğu burun… Devamı

Kırmadan

Burun Estetiği

Her geçen gün hızla ilerleyen ve gelişen teknolojinin biride… Devamı

Video Endoskopik

Burun Estetiği

Burun yapısına bağlı olarak eskiden bir burnun estetik… Devamı

Dinamik

Burun Estetiği

Burun estetiği yani rinoplasti estetik cerrahide burundaki estetik… Devamı

3D

Burun Estetiği

Eskiden gelen alışkanlıkla hala hastalarımızın bir çoğu burun… Devamı

Tamponsuz

Burun Estetiği

Estetik burun operasyonlarında hastaların burnunu kocaman… Devamı

Revizyon

Burun Estetiği

Bir veya daha fazla burun operasyonu geçirmiş hastaların… Devamı

Kompozit

Burun Estetiği

Kompozit burun estetiği, rinoplasti ameliyatları ile burundaki doku… Devamı

Finesse

Burun Estetiği

Finesse rinoplasti, bir hastanın burnunda sadece ince düzenlemeler yapılması ile ilgili rinoplasti türüne verilen isimdir. Finesse burun estetiği genellikle burnun çok özel kısımlarına yapılır ve burnun… Devamı

3D Mask

Burun Estetiği

Burun estetiği yani rinoplasti estetik cerrahide burundaki estetik sorunları gidermek için yapılan estetik prosedürlerdir. Burundaki estetik sorunlar ise burun eğriliği, burun kemerleri, burun deliği asimetrisi… Devamı

Hologram

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatlarında burnun yeni şekliyle ilgili önerilerin gösterildiği öncesi ve sonrası simülasyonları için hologram görüntüleme tekniğini kullanıyorum. Hologram teknolojisi ile burnunuzun orijinal şeklinin… Devamı

Burun Sanatı

Kitabım

Burun Sanatı Kitabım Doğan Kitap evinden çıktı. Burun Sanatı; insan burnunun yapısal özelliklerini, coğrafi koşullara, tarihsel sürece, heykel ve resim sanatında işlenişine göre ele alıp estetik açıdan bilgi vermeyi… Devamı

Piezo ve Mikromotor

Burun Estetiği

Minimal invaziv cerrahiye yönelik teknolojik gelişmelere bağlı olarak, son zamanlarda iki farklı teknik kullanımı ön plana çıktı. Bunlardan birisi Mikromotor Rinoplasti diğeri ise Piezzo (Ultrasonik) Rinoplasti’dir… Devamı

Liquid Rhinoplasty

Burun Dolgusu

Ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinen burun dolgusu, cerrahi müdahale yapılmadan gerçekleştirilen burun şekli değişikliklerini ifade eder. Bu prosedür genellikle cilt dolgu malzemelerinin enjeksiyonunu içerir. Devamı

Video Galeri

Operasyon Yaşı

Doğumsal veya yaralanmaya bağlı burun deformiteleri dışında, ruhsal, psikososyal ve anatomik yapının tam gelişmesi için erkek ve kadınlarda 18 yaş sonrası önerilir.

Burun Estetiği
Operasyonun Öncesi Görüşme

Görüşmede öncelikle sizin şuan ki burnunuzdan şikayetleriniz ve ameliyat sonrası beklentiniz değerlendirilir. Burnuzun 8 değişik açıdan fotorafı çekilip ameliyat sonrası muhtemel görüntüsü bilgisayar üzerinde size gösterilir Opere edilmiş burunların ameliyat öncesi ve sonrası fotorafları gösterilir.

Nefes alma durumu endoskopik cihaz yardımı ile burun içi yapıları detaylı bir şekilde muayene edilir. Ciddi nefes alma sorunu varsa sinüs filmi çekilerek polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi sorunlar detaylı bir şekilde tespit edilir. Operasyon esnasında varsa bu mevcut problemler düzeltilir. Operasyona karar verdiğinizde asistanım size uygun operasyon gününü planlar.

Burun Estetiği
Operasyonuna Zamanına Hazırlık

Aspirin ve türevi ilaçlar ameliyattan bir hafta önce kesilir. (sürekli kullandığınız ilacı doktorunuza danışmadan kesmeyiniz) Sigaranın ameliyat öncesi ve sonrası bir süre kullanılmaması önerilir. Bayanların o tarihte mens olması, ameliyat olmasında bir mahsuru yoktur. Operasyon günü hastaneye gelirken makyaj yapmayın, saç jölesi kullanmayın, rahat kıyafet giyin, takılarınızı evde bırakın. Ameliyattan 6 saat önce hiçbir şey yenmemeli ve içilmemeli. Operasyondan yaklaşık bir saat önce hastanede olunmalı. Rezerve edilmiş odanıza geldiğinizde isterseniz size ağızdan bir ilaç verilecek ve bu sizi rahatlatacaktır.

Burun Estetiği
Operasyonunda Hangi Teknik Kullanılır ?

Genellikle kapalı rinoplasti tekniği (Burun ucunda kesi yapılmadığından iz kalmayacaktır) kullanılır. Burun yapısını oluşturan kıkırdak, kemik ve yumuşak dokuya yeniden şekil (Sanat ve bilimin buluştuğu nokta) verilir. Burun ucundaki düşüklük, aşırı yükseklik, dudakla burun ucu açısı, burun sırtındaki çıkıntılı alan veya eksik alan, burundaki eğrilik, burun ucu, burun delikleri düzeltilip estetik bir görünümü sağlanır. Burunda nefes almayı etkileyen deviye septum (burun orta duvar eğriliği) ve konka(burun etleri) operasyon esnasında müdahale edilip düzeltilir. Buruna yeni estetik şeklini verdikten sonra burun dışına özel bantlar yapıştırıp, üzerinde 5-7 gün kalacak şekilde plastik atel yerleştirilir. Tampon kullanılmamakta.

Anestezi Türü

Genel anestezi altında yapılır.

Operasyon Süresi

Burundaki sorunun büyüklüğüne bağlı olarak 2-3 saat arasında değişir.

Burun Ameliyatı
Sonrası İyileşme Süreci

Aspirin ve türevi ilaçlar ameliyattan bir hafta önce kesilir. (sürekli kullandığınız ilacı doktorunuza danışmadan kesmeyiniz) Sigaranın ameliyat öncesi ve sonrası bir süre kullanılmaması önerilir. Bayanların o tarihte mens olması, ameliyat olmasında bir mahsuru yoktur. Operasyon günü hastaneye gelirken makyaj yapmayın, saç jölesi kullanmayın, rahat kıyafet giyin, takılarınızı evde bırakın. Ameliyattan 6 saat önce hiçbir şey yenmemeli ve içilmemeli. Operasyondan yaklaşık bir saat önce hastanede olunmalı. Rezerve edilmiş odanıza geldiğinizde isterseniz size ağızdan bir ilaç verilecek ve bu sizi rahatlatacaktır.

Operasyondan 2 gün sonra şişliğin ve ödemin en fazla olduğu dönemdir (kişinin yapısına ve uygulanan tekniğe bağlı değişir) ve sonrasında hızla çözülür Operasyonda 5 gün sonra burun üzerindeki plastik atel ve bantlar alınır. Ve ten rengi bantla burnunuz bir hafta daha bantlanarak ödeminizin tama yakın çözülmesi sağlanır. Operasyondan yaklaşık 7 gün sonra, iyileşme süreciniz ve yaptığınız işe bağlı olarak işinize dönebilirsiniz Burun ucunda bir miktar hissizli olması normaldir. Bu durum 2-3 ay içerisinde azalarak tamamen düzelir Burun yapınıza bağlı olarak gerekirse size nasıl burun masajı yapılacağı gösterilir Lens kullanımı operasyondan 3 gün sonrası, hafif çerçeveli gözlük kullanımı 1 ay sonrası, ağır çerçeveli gözlük kullanımı 3 ay sonrası gibi başlanabilinir. Nefes alma zorluğundan dolayı burun etleri ve deviye septuma müdahale edilmişse, operasyon sonra burun tıkanıklığı normaldir, bu zamanla yaklaşık 2 ay içinde geçecektir. Bunun nedeni burun içindeki şişlik ve kabuklara bağlıdır. 2 hafta sonra hafif tempolu sizi yormayan egzersizlere, altı hafta sonra yüzmeye başlayabilirsiniz. Burun son şeklini yaklaşık 6ay-1yıl civarında alır. Araştırmalarda operasyon sonrası hastaların insan ilişkilerinde ve davranışlarında pozitif yönde gelişme gösterildiği görülmüştür. Sizde operasyondan 3. hafta sonra burnunuzun yaklaşık yeni şeklinin farkına varır ve keyfini çıkarmaya başlarsınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

372 Yorum. Yeni Yorum

Dr. Bey iyi çalışmalar dilerim. Benim sıkıntım burun ucumla ilgili. Daha önce bir operasyon oldum ama burun ucum yuvarlak şiş gibi kaldı. 2 senedir kendimi psikolojik olarak tekrar bir operasyon olmaya hazırlıyorum. Burun ucundan geçireceğim operasyon ikinci geçireceğim operasyon olacağı için sorun olur mu acaba?

Cevapla

  Merhabalar Fulden Hanım. Burun ucu estetiğinde kemiğe müdahale edilmediğinden operasyon sonrası süreci daha rahat geçirirsiniz. 05321778789 numaralı telefondan randevu oluşturarak muayeneye gelebilir, 3D tasarımınızı beraber yapabiliriz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

güncel bey benim burnum kemerli olduğu için açık ameliyatla 4 ay önce ameliyat oldum. fakat istediğim görüntüyü elde ettiğimi düşünmüyorum.doktorumdan kontrol randevusu bile alamıyorum. size gelmek istiyorum. bu şişlik çok canımı sıkıyor.

Cevapla

  Merhaba Tülay Hanım. Opoerasyondan sonra şişliklerin tamamen inip burnun son şeklini alması 1 yıl kadar sürmektedir. Bu süre içerisinde revizyon operasyon önermiyorum. Kontrol için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Fiyat ne kadar?

Cevapla

Merhaba hocam. Burun deliklerimin biri diğerinden fazla geniş ve dar olan taraftan nefes alışımda da çok zorlanıyorum. Burun deliklerini eşit boyuta getirmek için bir operasyon olmak istiyorum. Bunun fiyatını nasıl belirliyorsunuz acaba? Teşekkür ederim cevabınız için.

Cevapla

Merhaba Güncel Bey. Burnumdan şikayetçiyim. Hem görüntüsünden hem nefes alışıma engel olmasından. KBB doktoruna gittim ama estetik açıdan güvenemiyorum. Hamile kalmayı düşünüyorum. Bu da operasyonu ertelememe neden oldu hep. Ben operasyon olduktan ne kadar sonrasında hamile kalabilirim?

Cevapla

  Merhaba Hülya Hanım. Burun estetiği ile nefes alma sorunlarınızı da düzeltiyorum. Operasyondan 1 ay sonrasında hamile kalmanızda bir sakınca yoktur. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşabilirsiniz. İyi dileklerimle.

  Cevapla

İyi çalışmalar dilerim. Ben 40 yaşındayım ve kapalı teknik ile burun estetiği operasyonu olmak istiyorum. Yaşımın operasyona engel bir durumu var mı öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden cevabınız için.

Cevapla

kolay gelsin. ben burun operasyonu ile birlikte yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırmak istiyorum. Benim merak ettiğim bunu tek bir operasyonda yapabilir miyiz? Tek bir operasyonda yüzüme bu kadar işlem yaptırmak beni iyileşme sürecinde zorlar mı acaba?

Cevapla

  Merhabalar Pınar Hanım. Aynı operasyonda bu işlemler yapılabilmektedir. Herhangi bir sakıncası yoktur. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişim kurabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

hocam ben 16 yaşındayım. ve operasyon olmak istiyorum. kimisi olabilirsin diyor kimisi 18i bekle diyor. hangisi?

Cevapla

Merhabalar Güncel Bey. 5 yıl önce geçirdiğim kaza nedeniyle burnumda bir kırık oluştu. Kazadan sonra burun estetiği operasyonu da geçirdim fakat tam olarak istediğim sonucu almadım. Tekrar ameliyat masasına yatmaya da cesaret edemedim. Açık teknikle zor bir iyileşme süreci geçirdim çünkü. Şimdi tekrardan operasyon olmaya karar verdim. Operasyonumu sizin yapmanızı istiyorum. Umarım kabul edersiniz. İyi günler, iyi çalışmalar.

Cevapla

hocam merahaba sizin fiyatlarınızı çok merak ediyorum. Sanat eseri gibi burunlar maşallah..

Cevapla

Ben yaptığınız çalışmalara bayılıyorum. Sizden en kısa zamanda randevu alıcam. Bu arada yazınız içimi rahatlattı. Teşekkür ederim.

Cevapla

Ben 22 yasindayim ve Konyada ikamet ediyorum. Yani istanbulda kalacak yerim yok. Siz hastalarinizi hemen mi taburcu ediyorsunuz, yoksa alci alinana kadar kalinabilirmi?
Ve ben dövüs sporuyla ugrasiyorum. Burun ameliyati olursam, spor hayatimi süreklimi etkiler yoksa belli bi zaman mi tek?

Cevapla

  Merhabalar Merve Hanım. Operasyondan sonra 1 gece Fulya Acıbadem hastanesinde kalırsınız. Ertesi gün taburcu edilirsiniz ve 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Bu süre içerisinde yolculuk yapmanızı önermiyorum.
  Dövüş sporuna bir süre ara vermeniz gerekir. 6 ay ile 1 yıl arasında bir süre yaptığınız spor türünden dolayı dikkatli olmanızda fayda vardır. Detaylı bilgi için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Ben 2 kez burun estetiği ameliyatı geçirdim. 2 yıl ara ile. İlk operasyonda burnum öne ve aşağıya doğru uzun kaldı. Pinokyo gibi. Bunun için ikinci kez ameliyat oldum. Doktorum lokal anesteizi ile dışardan ameliyat yapacağını ve iz kalmayacağını söyledi ve burnumun sol kanadından işlem yaptı. Malesef orada bir dikiş izi kaldı. Şuan burnum hala güldüğümde, konuştuğumda aşağıya doğru gidiyor. Yüzüme göre uzun. Bunun dışında birde hafif bir nefes alma problemim var. Burnumun estetik görüntüden çıkıp daha doğal olmasını istiyorum. Düşünceleriniz nedir? Bu arada Almanya’da yaşıyorum. Eğer tahmini fiyat söylerseniz çok sevinirim. Ona göre Türkiye’ye gelme durumum olabilir. Çok teşekkürler şimdiden.

Cevapla

Burun estetik ameliyati yaptirmayi planliyorum. Asagidaki konularda bilgi vermenizi rica ederim.

1. Danisma Seansi- Guncel Hoca ilk danisma esnasinda dusundugu burnun’nun 3D veya benzeri calismasini gosteriyor mu?
2. Ameliyat Sonrasi Kontrol Araliklari- Istanbul disinda yasiyorum. Ameliyat sonrasi hangi araliklarlar kontrol gerekiyor?
3. Fiyat Bilgisi- Bu ameliyat icin min ve max ne kadar butce ayrilmasi uygun olur?

Tesekkur ederim.

Cevapla

  Merhabalar Tomris Hanım. Muayene sırasında 3D tasarımınızı sizinle beraber yapmaktayım. Tasarımınızın çıktısını muayene sonunda alabilirsiniz. Ameliyat sonrasında aylık kontrollere gelmenizi öneririz. Detaylı bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Merhaba Güncel Bey. Benim kızım burun dolgusu düşünüyor. Burun ucu düşüklüğü var ve bu durumdan çok rahatsız. Siz bunu uyguluyor musunuz?

Cevapla

İyi çalışmalar hocam sizin fiyatlarınız nedir burna göre değişiyor mu

Cevapla

Burun kemeri ve deliklerde asimetrim var. Görsel açıdan çok mutsuzum. Zor bir operasyon mudur bu ikisi?

Cevapla

  Merhabalar Kadriye Hanım. Burun estetiği operasyonu sırasında burun deliği asimetrisi de düzeltilebilir. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanımla görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

İyi çalışmalar Güncel Bey. 2 sene önce bir operasyon oldum fakat burun ucumda bir düşüklük var ama sadece burun ucu estetiği yeterli mi olacak emin olamıyorum. Bunun için kararı size mi bırakıyoruz acaba yoksa siz operasyona uygun görürseniz öyle mi yapılır?

Cevapla

  Merhabalar Nimet Hanım. Muayeneye geldiğinizde 3D tasarımınızı beraber yapıyoruz. İhtiyacınıza göre operasyon planınızı sizinle birlikte yapıyoruz. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşabilirsiniz.İyi günler dilerim.

  Cevapla

1 hafta önce burnum kırıldı ve yamuk kaldı estetik için 6 ay beklenmesi gerektiğini söylüyorlar varmı aceba öyle bişe 6 ay mecbur beklenmelimi teşekkür ederim .

Cevapla

  Merhabalar Mesut Bey. 2 hafta içerisinde bir müdahale edilmediyse 6 ay kadar beklemeniz gerekir operasyon için. Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

burun ameliyatından sonra ne kadar sürede okul hayatına dönülüyor, ders çalışırken kafa eğildiği için maksimum ne kadar süre gerekiyor?

Cevapla

Merhaba doktor bey burun estetiği olmak istiyorum 18 yaşındayım. Burnum kemikli bir görüntüye sahip değil sadece gülümsedigimde burnumun şekli değişiyormuş gibi hissediyorum bu konu beni rahatsız ediyor. Fiyat için sizin yardimcinizla en kısa zamanda iletişime geçeceğim. Ne tür bir uygulama yapılır bilgi alabilir miyim.

Cevapla

merhabalar güncel bey burun estetiği olmak istiyorum fakat ben burnumun
şekline karar verebilirmiyim görsel anlamda

Cevapla

  Merhabalar Hakan Bey. 3D burun tasarımınızı sizinle birlikte muayene sırasında birlikte yapmaktayız. Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla
Deniz Baglayan
Ağustos 29, 2017 8:31 pm

Merhaba dr. Bey ben avusturyada oturuyorum burun estetiği için size gelmeyi düşünüoyorum bi hafta içinde ilk randevu ve ameliyat yapiliyor mu yoksa daha cok zaman mi lazim bu is icin 10 ayin ortasında gelmek istiyorum

Cevapla

Merhaba Güncel Bey benim burnum ince derili ve kontrollere gittiğim zaman bana burun estetiği ameliyatının riskli olacağını ilerde mutlaka problem olacağını söyledi siz bunun için ne söylüyosunuz sizce bir problem yaşar mıyım?

Cevapla

Merhaba benim burnum kemeri yuksek kemikli acik ameliyat cok zor korkuyorum acaba bu yontemle ameliyat olursam sorun olur mu kemik disnda bi sorunum yok gorseligi bozuyor

Cevapla

Merhabalar Güncel bey
Ben 1 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum ve maalesef burun ucum fazla sıkıldığı için memnun değilim.Burun ucunu 6 ay bekledikten sonra sadece birkaç mm daha açmak mümkün müdür ve hangi teknik ve sürede yapılır?

Cevapla
  Op. Dr. Güncel Öztürk
  Nisan 13, 2018 6:48 am

  Merhaba. 05321778789 numaralı telefondan asistanıma fotoğraflarınızı gönderin. Değerlendirelim.

  Cevapla

Hocam benim sorum; burun estetiği fiyatı ne kadardır?

Cevapla
  Op. Dr. Güncel Öztürk
  Nisan 13, 2018 6:46 am

  Merhaba. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Cevapla

merhabalar
ben 16 yaşındayım ve burnum kemikli kemerli ve aşırı uzun fazlasıyla rahatsız oluyorum ameliyat olmayı düşünüyorum bu yaşta yaptırırsam bir sakıncası var mı acaba

Cevapla
  Op. Dr. Güncel Öztürk
  Mayıs 30, 2018 10:51 am

  Merhaba. Aile izni ile kadınlarda 16 yaş mümkün olabilir. Burun yapınızı görmemiz gerekir tabi önce.

  Cevapla
elif özyürek
Haziran 30, 2018 11:30 am

merhaba ben 15 yaşındayım eğri ve uzun burnum var burun ameliyatı olabilirmiyim

Cevapla
elif özyürek
Haziran 30, 2018 11:34 am

merhabalar
ben 15 yaşındayım ve burnum kemikli kemerli ve uzun ameliyat olmayı düşünüyorum bu yaşta yaptırırsam bir sakıncası var mı acaba

Cevapla

kemerli eğri kıkırdaklı bir burnum var kırmadan mümkün mü

Cevapla

Merhaba sayın güncel bey benim burnumun üstünde kesik izi var ve burun deliklerinde simetri bozuklugu var kesik izi ve simetri düzeltilebilir mi.

Cevapla

Merhabalar ben 5 ay önce estetik amaliyat oldum ve burun ucum bana biraz kalkık geliyor. Bu beni rahatsız ediyor.
1 sene sonra burun ucu aşagı inermi sizce. kalkık geliyor bana fazla degil ama işte..
Eger inmez diyorsanız yeniden yaptırmak istiyorum size.
Normal süreçte burun ucu kalkık oldugu için zaman içinde inme yaparmı son şekil alırmı böle kalırmı.
Kafam çok karışık

Cevapla

İyi günler
Burun amaliyat sonrası burun ucu sert ve biraz yukarı kalkık
Zaman içerisinde kendini düzenlermi hocam aşagı inermi biraz 5 ay oldu şuan sert ve biraz yukarıda ucu kalkık gibi

Cevapla

Merhaba Güncel bey.
Ben kapalı burun amaliyatı olmak istiyorum sizde fakat yurt dışında istikamet ediyorum ve yalnızca 1 hafta izin alabiliyorum işimden dolayı. Amaliyattan kaç gün sonra dönebilirim? Ve yine kontrol için ne zaman Türkiye’ye gelmeliyim?

Cevapla

  Merhabalar. 1 hafta kalmanız yeterlidir. 0532 1778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Cevapla

Merhaba dudak damak yarığı hastalarına burun estetiği ve dudak dolgusu yaptınız mı acaba bu konu hakkında beni biraz bilgilendirir misiniz?
Teşekkürler

Cevapla
  guncelozturk
  Mart 22, 2019 7:46 am

  Merhabalar. Fotoğraf atabilir misiniz?
  0532 1778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Cevapla

Merheba gücel bey benim burnum uç kısmı yamuk ameliyat olmak istiyorum ama dişimde de sıkıntı var alt dişim önde burun icin doktara gittim ama doktor ilk önce dişinin düzelmesi gerekiyor dedi sizce doğrumu burnumdan çok rahatsızım bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Cevapla

Merheba gücel bey benim burnum uç kısmı yamuk ameliyat olmak istiyorum ama dişimde de sıkıntı var alt dişim önde burun icin doktara gittim ama doktor ilk önce dişinin düzelmesi gerekiyor dedi sizce doğrumu burnumdan çok rahatsızım bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Cevapla

Merhabalar, yurtdisindan cok uzaktan gelenler icin muayene operasyon nasil oluyor ? Ve ne kadar bir sure sonra taburcu olabiliriz ? 1 hafta sonra tekrar gelip gitmek mumkun olmayabilir

Cevapla

  Merhabalar Yasemin Hanım. Operasyondan 1 gün önce veya aynı gün gelmeniz yeterlidir. 1 hafta sonrasında uçuş yapabilirsiniz.

  Cevapla

Merhaba. Ciddi burun tıkanıklığı problemim var. Daha önce gittiğim kulak burun boğaz doktoru allerjik rinit ve bir miktar septum deviasyonu olduğunu söylemişti. steroidli spreyler ile semptomatik tedavi yapıyorum. Dış görünüş olarak da bir miktar kemer ve burun ucu düşüklüğü var. İki ameliyatı birarada olmamda sakınca var mı acaba ? Ve allerjik rinit ameliyat olmamda sakınca oluşturur mu? Bir de daha önce estetik operasyon geçiren tanıdıklarımda sonradan nefes alma problemleri oldu. Estetik düzeltme nefes alma problemimi ağırlaştırır mı acaba diye merak ediyorum.

Cevapla

  Merhabalar Ayşegül hanım,

  Septo ve rinoplasti ameliyatlarını aynı anda olabilirsiniz. Hem estetik hem nefes kalitesini arttırabilirsiniz.

  Cevapla

Merhaba Dr bey ben mesule merdivende düştüm burun kemiğim tamamen dağıldı göğsümden kıkırdak alıp ameliyat ettiler ama hala görüntüsünde nefes almamda problemler var içinde et var ve hiç nefes alamıyorum hangi dr a baş vurmalıyım ve içindeki etleri aldırmak için ne yapmalıyım.

Cevapla

  Merhabalar Mesule hanım,

  Durumunuzu canlı olarak görmem gerekiyor. +905321778789 numarasından asistanımla iletişime geçip randevu oluşturabilirsiniz.

  Cevapla

Güncel bey diş teli varken estetik ameliyat oluyor mu

Cevapla

13 yaş bayan burun kemerli görüntü rahatsız edici olduğu için ameliyat olabilirmi

Cevapla

Merhaba hocam ben 20 yaşındayım ve burun ameliyati olmak istiyorum ama korkuyorum sizce ne yapmaliyim

Cevapla

  Merhabalar Elif hanım. Korkulacak herhangi bir şey yok. Ağrı, sızı hissetmiyorsunuz. Operasyondan 4 saat sonra hafif bir sızlamanız oluyor. Ertesi gün normal hayatınıza dönüş yapabilirsiniz. 1 hafta sonra okul, iş hayatınıza dönüş yapabilirsiniz.

  Cevapla

merhaba ben 17 yaşındayım burnumda kırık var estetik ameliyatı olabilirmiyim?

Cevapla
  guncelozturk
  Ekim 6, 2019 9:20 am

  Merhabalar Güneş hanım. Estetik ameliyatın 18 yaşından sonra olmasını tavsiye ederim.

  Cevapla

Hocam ben 1 ay önce ameliyat oldum ve burnumda bi baskı (basinc) hissediyorum ve hallen şiş bu baskı ara ara azalıyor sonra tekrar oluyor bunun sebebi nedir ne zaman normale döner?

Cevapla
  guncelozturk
  Ekim 8, 2019 4:14 am

  Merhabalar Faruk bey, ameliyatı nerede olmuştunuz? 1 ay, burun estetiği ameliyatı sonrası konuşabilmek için erken bir süre.

  Cevapla

   Ben ameliyatı hatay da oldum doktor uma da sordum geçici birşey olduğunu düşünüyorum dedi ve daha once hastalarımdan böyle bir şikayette bulunan olmadı dedi bu baski(basinc) ta hala geçmedi ve arada baş dönmesi de oluyor

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü