fbpx

Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklık Tedavisi

BBL kırışıklık tedavisi ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. BBL tedavileri, fotografik analizle değerlendirildiğinde, cilt yaşlanması belirtilerini önemli derecede azaltmakta ve ertelemektedir. Bir başka deyişle, cildinizin yıllar içindeki yaşlanmasını durdurabilir ve yaşlanma süresini gerçekten de geciktirebilirsiniz. BBL tedavileri temel olarak cildi yeniler ve genç görünümün geri döndürür. Bu, tedaviler sadece cildin görünümünü değiştirir ve cildin genel sağlığının artmasını sağlar.

BBL kırışık tedavisi nedir?

BBL teknolojisi 20 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir. Güçlü ışık, yalnızca lekeleri değil, tüm bölgeyi tedavi etmek için cilde etki eder. Örneğin, yüzünüzdeki sadece kahverengi lekeleri değil tüm yüzünüzü tedavi edebilir. Photodamage, telangiectases, ince çizgiler ve kırışıklıklar gibi uzun süreli cilt yaşlanma belirtilerini azaltabilir ve cilt gevşekliğini ortadan kaldırarak gençleşme sağlar. BBL ile yüz, boyun ve göğüs gibi tüm cilt bölgeleri tedavi edilebilir.

BBL kırışık tedavisi nasıl uygulanır?

BBL tedavisinin etkili olabilmesi için ilk tedavi dizisini tamamlamanız gerekiyor. Bu, aylık aralıklar ile 3 – 5 tedavi anlamına gelir. Sonra, yaklaşık 6 ayda bir aralıklarla ya da ayda bir 1 – 2 tedavi öneriyoruz. Genellikle 2 tedavi uygular ve her hastanın cildine göre kişiye özel tedavi planı hazırlanır. Örneğin, ihtiyaç doğrultusunda doz artırılarak ayda bir uygulanan tedavi ile kahverengi ve kırmızı lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

BBL kırışık tedavisine ne zaman başlanmalıdır?

Cildiniz yetişkinliğe eriştikten sonra bu tedavilere başlamak için çok geç değildir ya da çok erken değildir. BBL tedavisi için cildinizin kendi renk tonunda olması çok önemli. Güneş ışıklarından ya da solaryumdan dolayı bronzlaşmamış olmanız gerekir. Koyulaşmış cilt, ışınları tutarak içeri girmesini engeller ve cildin “aşırı ısınmasına” neden olabilir. Cildiniz ne kadar açık tenli olursa, bu teknoloji için daha iyi bir aday olursunuz. Bu nedenle tedavi için en uygun dönem sonbahar ve kış aylarıdır.

BBL kırışık tedavisi nasıl etki eder?

BBL teknolojisi, ışık enerjisi ile ciltteki var olan kırışıklıkların tedavi edilmesi ve kırışık oluşmasını önlemeyi sağlar. Özellikle enjeksiyon ya da cerrahi teknikler ile kırışık tedavi olmak istemeyen, kırışık tedavisinin yanı sıra yüzündeki lekelerden ve kılcal damar çatlaklarından kurtulmak isteyenler için uygun bir seçenektir. BBL kırışık tedavisi non-invaziv tedavisi ile hastalara etkili çözümler sunuyor. Yüz bölgesinin dışında vücudun diğer bölgelerine de uygulanıyor. Bunların arasında boyun, dekolte, kol, bacak ve eller yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
4
0
Would love your thoughts, please comment.x