fbpx

3D Vectra

3D Vectra

3D vectra simülasyon cihazı ile hastanın operasyon öncesi ve sonrası görüntüleri hazırlanır. Bir hasta estetik prosedürü düşündüğünde en sık sorulan sorulardan biri, neler bekleyebileceği ve nasıl görüneceğidir. Artık en son teknolojiye sahip 3D Vectra görüntüleme teknolojisi ile işlem yapmadan önce nihai sonuçları görselleştirebilmek mümkün.

3D Vectra görüntüleme teknolojisi nedir?

3D Vectra ile istenen estetik prosedürünün heyecan ile beklenen olası sonuçları tasarlanabiliyor. Sistem gerçeğe en yakın sonuçların alınabilmesini sağlıyor. 3D Vectra cihazı ile üç boyutlu bir modeliniz hazırlanır, ardından da beklenen sonuçlarınıza göre başka bir 3D model oluşturulur.

Sonuçlarınız 3D Vectra ile görüntülenirken, modeliniz isteğiniz doğrultusunda yeniden düzenlenebilir ve böylece beklentilerinizin gerçekçi olup olmadığını belirlememizi sağlayarak en ideal sonuç elde edilene kadar değişiklik yapmaya devam edilebilir. 3D Vectra cerrahi ve cerrahi dışı prosedürlerden faydalanmak isteyen hastalara en modern teknoloji ve rehberlik aracını sunabiliyor.

3D Vectra ile cilt analizi

Estetik cilt tedavilerinden cerrahi modifikasyonlara kadar herhangi bir prosedür yaptırmak için doktora gelen hastalara yüzlerinde ya da ciltlerinde yapılması gereken değişiklikleri veya iyileştirmeleri ifade etmek genellikle zordur. Bu nedenle estetik cerrahide hastaların yüz ve cilt tedavisi için 3D Vectra görüntüleme tekniği geliştirildi.

Tüm hastaların faydalanabileceği bu şaşırtıcı yeni cilt bakım aracı, seveceğinizi bildiğimiz birçok özellik sunuyor. Bu estetik cilt bakım cihazı 3D Vectra görüntüleme kamerası, cildinizin durumunu çok fazla güneşe maruz kalınmaya veya hücrelerin bozulmasına neden olan diğer faktörlere maruz kalınmaya bağlı olarak analiz edilmesini sağlar. Yaşlandıkça, bazı cilt kusurlarının üstesinden gelinmesine sağlamak estetik cerrahi teknikleri ile mümkündür, ancak bazı cilt kusurları kişinin olduğundan veya hissettiğinden daha yaşlı görünmesine neden olur.

3D Vectra görüntüleme nasıl yapılır?

Ciltte yaşlanma ve çevresel faktörler nedeni oluşan ince çizgiler, güneş lekeleri ve hacim kayıpları fark edilirse cilt tedavisine nereden başlanacağını bilmek zordur. 3D Vectra görüntüleme kamerası ile cilt çeşitli seviyelerden analiz edebilir ve cildin zamanla görsel olarak hasar görmesine neden olan her tür bozulma görülebilir. 3D Vectra görüntüleme kamerası, hastanın yüzünün fotoğraflarını en az altı açıdan çeker ve sonra görüntüleri üst üste bindirerek onları 3 boyutlu görüntüyü manipüle etmek için uygun bir hale getirir.

Cildinizin bu üç boyutlu görüntüsü, en yaygın olan cilt koşullarına odaklanan birkaç farklı mercek veya ciltteki çeşitli seviyelere nüfuz eden ışık türleri aracılığıyla analiz edilebilir. Bu süre zarfında, cildiniz 3D Vectra görüntüleme yöntemi kullanılarak var olan veri tabanına eklenebilir ve cildin durumu hastanın yaş grubunun genel ortalamasına göre karşılaştırılabilir. Bu, hastalar için çok faydalıdır çünkü cildin akranlarına kıyasla nasıl bir durumda olduğu görülebilir.

3D Vectra ile elde sonuçların sağladığı faydalar nelerdir?

Doktorunuz, bu simülasyon ve analizde gördüğü görüntülere dayanarak, cilt ve katmanlarda tespit edilen sorunları tedavi etmeye yardımcı olacak tedavi seçeneklerini belirleyebilir. Size en uygun tedavi tavsiyelerinde bulunabilir. Cildinizi korumak ve güzelleştirmek için, hidrasyon ve gerekli besin maddelerinden temizliğe ve UVA / B radyasyona kadar çok yönlü seçenekler sunabilir.

Ameliyatsız tedavi seçenekleri nelerdir?

Cilt yıpranmaya başlayınca, yağ dokusu bozulması nedeniyle esneklik ve hacim kaybı oluşur. Doktorunuz, yaşlanmayı durdurmak ve genç görünümü geri kazandırmaya yardımcı olmak için çeşitli yüz dolgu maddeleri, kırışıklık karşıtı enjeksiyonları ya da BBL tedavisi gibi ışık enerjisi seçenekleri sunar. Sunulan ameliyatsız tedavi seçenekleri arasından size en uygununu seçerek daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca yüzünüzdeki cilt lekeleri, rozasea ya da kılcal damar çatlağı gibi sorunlarından da BBL tedavisi ile kurtulabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
0
Would love your thoughts, please comment.x