fbpx

Erkekler İçin Brotoks

Erkekler İçin Botoks

Brotox erkeklere özel botoks tedavisi uygulamasıdır. Ve son zamanlarda tüm dünyada her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir. Erkekler ile kadınlara uygulanan botoks tedavisi birbirinden farklı özellikler taşır. Erkeklerin kas yapısı ve kuvvetine göre botoks tedavisinin daha özel bir şekilde planlanması gerekir. Yüzdeki kırışıklar sadece yaşlı görünmeyi değil, kişilere bitkin, yorgun, üzgün ve endişeli ifadeler de verebiliyor. Birçok erkek yüzlerindeki yaşlanma belirtilerini kontrol altına almak için estetik cerrahiye başvurabiliyor.
Brotox enjeksiyonun özelliği

Brotox enjeksiyonunun en önemli özelliği yüzdeki erkeksi ifadeyi koruyacak şekilde planlanarak uygulanmasıdır. Brotox uygulaması her erkeğin karakteristik yüz yapısı ve yüz ifadelerine göre özel olarak planlanması gerekmektedir.

Erkeklerde kadınlar olduğu gibi göz çevresi ve kaz ayağı bölgesinde botoks uygulaması pek yaygın değildir. Çünkü erkeklerin bu bölgelerinde kadınlarınki kadar fazla kırışıklık oluşmaz. Kişiye göre farklılık gösterse de yaygın olarak alın bölgesi, göz altı torbalanması ve gülme kaslarına brotox uygulanır.

Ayrıca brotox tedavisinde kadınlardaki gibi gergin ve pürüzsüz bir uygulama yapılmaz. Yaşa ve yüzün yapısına uygun olacak şekilde minimal düzeylerde enjeksiyon uygulanır. Mimiklerde donma, yüzde şaşkın ve komple gergin bir ifade oluşturulmaması çok önemlidir. Erkeklerin yüz yapısındaki keskin hatlar ve ifadelerin korunması gerekir. Aksi takdirde kadınsı bir görünüme neden olabilir. Bu nedenle mutlaka brotox yani erkeklere özel botoks alanında uzman kişilere yaptırılmalıdır.

Brotox da kalıcı olmayan, altı ayda bir olmak üzere yılda iki kez uygulanması gereken bir operasyondur. Brotox’ta kullanılan enjeksiyonlar da yine clostridum botulinum bakterisinden üretilen saflaştırılmış bir proteindir. Düşük doz ve minimal uygulamalarla gerçekleştirilen güvenirliği ispatlanmış bir estetik operasyondur.

Kimler brotox yapmayı tercih ediyor?

Brotox tedavisinde erkeklerin amacı daha genç görünmek değil. Asıl ama. Daha iyi, daha çekici, daha dinlenmiş ve daha fit görünmektir.

Bu nedenle minimal invaziv bir yöntem olan brotox uygulamasına başvuruyorlar. Alanında uzman cerrahlar tarafından yapıldığında hiçbir şekilde botoks belirtisi olmadan, doğal, sağlıklı, fit ve enerjik bir görünüme sahip olunabilir.

İş hayatının uzaması, prezantabl ve enerjik görünme gerekliliği erkekleri brotox uygulamasına yönlendiren sebepler arasındadır. Daha enerjik, dinamik ve pozitif bir görünüme sahip olmak isteyenler için tavsiye edilebilir.

Baby

Botoks

Baby botoks denilen teknik ile hepsi mümkün. Baby botoks… Devamı

Minimal

Botoks

Saflaştırılmış bir bakteri olan botoks, estetik cerrahide çok… Devamı

Önleyici

Botoks

Preventative botoks yani önleyici botoks yaşlanmaya karşı cildi… Devamı

Masseter

Botoks

Masseter botoksu, masseter kasının yer aldığı yüzün alt kısmının inceltildiği estetik prosedürüdür… Devamı

Nefertiti

Botoks

Uzun boyunlu belirgin çene hattı, Mısır döneminden beri… Devamı

Erkekler İçin

Brotoks

Brotox erkeklere özel botoks tedavisi uygulamasıdır. Ve son… Devamı

Diş Gıcırdatma

Botoks

Diş gıcırdatma yani bruksizm, uyanık ya da uykudayken… Devamı

7 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü