fbpx

Rozasea Tedavisi

Rozasea Tedavisi

BBL tedavisi hasarlı cildi iyileştirmek, kolajenin büyümesini teşvik etmek için ısı kullanır ve sivilce, rosacea, pigmentasyon ve doğal yaşlanmaya bağlı çizgiler ve kırışıklıklar gibi cilt sorularını iyileştirir. Tedavi nispeten hızlıdır, yüzün tamamı tedavi etmek yaklaşık 20-30 dakika sürer. Güncel Rosacea tedavilerini temizlemek için ortalama olarak 3 – 4 BBL tedavisine ihtiyaç duyulmakta olup, bakım amacıyla yılda bir kez tekrarlaması gerekmektedir.

BBL rozasea tedavisi ile ciltte oldukça etkili sonuçlar elde edilebilir. Rozasea belirtileri ciddi derecede değişebilir ve aşağıdakileri içerebilir:

Yüzdeki kırmızı lekeler
Cilt lekeleri
Kılcal damar çatlakları
Akneler
Kırışıklıklar

BBL tedavisinde nelere dikkat edilmelidir?

Farklı koşullar cildinizin farklı katmanlarını etkiler. Hedeflenen tedaviyi sağlamak ve sağlıklı cilde zarar gelmesini önlemek için, personelimiz sadece doldurulması gereken cildi hedef alır.
BBL tedavisi, cildin tekrar canlandırılması için vücudun farklı bölgelerine uygulanabilir. Her alan, istenen efekti elde eden cilt katmanına nüfuz etmek için belli miktarda enerji gerektirir.
BBL tedavisi, optimal tedavi için gereken sıcaklığı kendiliğinden düzenler. Bu, kızarıklık veya tahriş olmadan yenilenen bir cilt için gerekli güveni sağlar.
BBL tedavisinin rozasea üzerindeki etkisi nedir?

BBL tedavisi, rozaseadan etkilenen bölgeleri hedefleyerek cildinizin düzensiz tonunu parçalayıp kolajen büyümesini teşvik eder. BBL tedavisinden sonra rozaseadaki belirtilerin azalır ya da tamamen ortadan kalkar. BBL rozasea tedavisi, bir kerelik bir prosedür değildir. Üç ila dört haftada bir yapılan üç ila altı tedaviden oluşur. İlk tedavinizden sonra vücudunuzun prosedüre nasıl tepki verildiği ve görünümünüzü korumak için ne sıklıkta tedaviye devam etmeniz gerektiğiniz size olarak planlanır.

BBL tedavisi nedir?

BBL tedavisi yaşlanma, yaşlanma belirtileri ve lekeler ile ilişkili cilt sorunlarına yeni standartlar getiren yenilikçi bir teknolojidir. BBL enerjisini kullanan bir fotofasiyal, rosacea tedavisi, yaşlanma belirtileri, küçük yüz damarları ve güneş lekelerinin asgariye indirilmesi ve diğer cilt sorunları için yaygın olarak kullanılır. Fotosel tedaviniz, cildinizin türüne ve istediğiniz sonuçlara uyacak şekilde planlanır. Bu öncü teknoloji, değişik dalga boyların ile birden fazla cilt koşulunun sorunsuz bir şekilde tedavi edilmesini sağlar. BBL tedavisi yaşlanma belirtileri ve çillerin görünümünün azaltılması için etkili bir yöntemdir. Bu süreç yüz ile sınırlı değildir ve eller, kollar, boyun vb. üzerinde de yapılabilir.

BBL rozasea tedavisinin sonuçları nelerdir?

BBL tedavisi, pürüzlü pigmentasyonun dengelenmesi için mükemmel bir seçenektir ve etkili bir sosacea tedavisidir. Proses, daha fazla kolajen üretmek için cilt hücrelerini uyararak çalışır. Doğal cilt tonlarınızın renkleri dengelenir ve uyumlu bir görünüm oluşması sağlanır. Foto termal enerji, aynı zamanda, cilt kızarıklığına neden olan, Rosacea ve pigmente lezyonları önemli ölçüde azaltan ince zarları ortadan kaldırır.

BBL rozasea tedavisi sonra iyileşme süreci nasıldır?

BBL rozasea tedavisi nazik, noninvaziv ve güvenli. Genellikle topikal anestetiklere gerek yoktur. Prosedürden sonra iyileşme sürecine ihtiyaç yoktur. Çoğu durumda, işinize geri dönebilir, makyaj uygulayabilir ve aktivitelerinizin çoğuna hemen başlayabilirsiniz. Ultraviyole ışınlara duyarlı olursunuz ve tamamen iyileşene kadar doğrudan güneş ışınlarından kaçınmanız gerekir. Dışarıda giderken cildinizi tamamen örtün veya iyi bir güneş kremi kullanın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (59 votes, average: 3,69 out of 5)
Loading...
2
0
Would love your thoughts, please comment.x