fbpx

Hawaii Tipi Göğüs Büyütme

Hawaii Tipi
Göğüs Büyütme

Hawaii denildiği zaman akla deniz, güneş ve uçsuz bucaksız kumsallar gelir. Ve o kumsallarda uzanan ya da denize giren birbirinden çekici kadınlar.. Hawaii tipi dolgun göğüsler ve kalçalar ise kumsalların en sık rastlanan görüntüsü… Hawaii tipi göğüsler genellikle yuvarlak tiptedir. Hem göğüsler hem de kalçalar yuvarlak tiptedir.

Cerrahi teknikler ile Hawaii tipi göğüs büyütme estetiği

Estetik cerrahide Hawaii tipi için yuvarlak meme implantları tercih edilir. Yuvarlak tipi meme implantlarının özelliği dekolte bölgesinin daha dolgun durmasıdır. Dolgun dekolte bölgesi özellikle bikini ve mayoda oldukça estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Yuvarlak yani meme dokusunun her tarafının aynı dolgunlukta olduğu göğüsler sutyen ve bikini desteği olmadan da dik bir görünüm sergiler.

Her kadının göğüs tipi farklıdır. Yuvarlak meme implantı göğsünün üst kısmı zayıf olan kadınlar için çok daha uygundur. Eğer göğsünün üst kısmı dolgun ama alt kısmında hacim eksikliği ver ise damla tipi meme implantları çok daha uygun olacaktır.

Meme implantı kişinin var olan meme dokusuna ve kişisel özelliklerine bağlı olarak kas altı ya da kas üstü yapılabiliyor. Ortalama 2 saat süren operasyonun ardından hasta aynı gün evine gidebiliyor. Ameliyat sonrası dikiş izleri görülmeyecek şekilde meme altı kıvrımlarına gizlenir. 3-4 günlük iyileşme sürecinin ardından hasta günlük hayatına dönebilir.

Cerrahi olmayan teknikler ile Hawaii tipi göğüs büyütme estetiği

Hawaii tipi göğüs estetiğinde yuvarlak tip göğüsler daha fazla ön plana çıktığı için ameliyatsız teknikler de tercih edilebilir. Dolgu tekniği üst meme dokusu yani dekolte bölgesi zayıf olan göğüslerde sonuçlar verebilir. Dekolte bölgesi estetiğinde çok daha başarılı sonuçlar alınabiliyor.

Eğer yeterli meme dokunuz özellik ile alt meme dokusu var ise hyaluronik dolgu estetiği yöntemi ile göğüslere Hawaii tipi meme büyütme estetiği yapılabilir.

Dolgu tekniği ile Hawaii tipi göğüs büyütme geçici ya da kalıcı dolgu malzemeleri ile gerçekleştirilebilir. Yağ enjeksiyonu yöntemi de uygulanabilir.

0
Would love your thoughts, please comment.x