fbpx

burun-estetigi

Mükemmel burun denince bundan kim nasıl anlam çıkarıyor bilemeyiz. Son zamanlarda ben de dahil olmak üzere mükemmel burun kavramının üstünde çok duruldu. Peki, sözü geçen bu mükemmel burun kimin için ne kadar gerçek bunun da üstünde durmak gerekir. Bir estetik cerrah olarak benim için burun estetiği; kişinin tüm yüz hatları çözümlenerek en doğru tasarımla yapılan kişiye özel ve kişiye kendine olan özgüveni yeniden kazandırabilen mükemmel bir burundur.

Çirkin bir burnun ardında gizlenen çok güzel bir yüzünüz olabilir. Kimi zaman çirkin bir burun bile kişinin yüzüne inanılmaz bir anlam katabilir. Tabii bundan her çirkin burun yüze karakteristik bir özellik kazandırır gibi bir anlamda çıkmasın. Genç yaşlarda başlayan ve kimi zaman evlenme sürecinde ya da iş dünyasında kendine olan güveni yeniden kazanmak için burun estetiği ameliyatı yaptıranların sayısı gün geçtikçe artıyor. Yüzünüze uygun yapılacak burun estetiği ameliyatı, yüzünüzü güldürebilmeli, aynaya baktığınızda sizi farklılaştıran zengin yüz özelliklerinizi ortaya çıkarabilmelidir.

Burun estetiği operasyonuyla değişim

Mükemmel buruna giden yolda öncelikle yüz yapınızı dengeleyecek, yanak yapınızı, alın ve çene çıkıntılarınız, göz yapınız gibi pek çok gerçeği ele alarak kişiye uygun bir burun tasarım ortaya çıkarılır. Burun estetiği ameliyatı hakkında kararsız kaldığınız noktalar varsa, danışarak merak ettiğiniz soruların cevaplarını almanızı öneriyorum.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
solmaz engin
solmaz engin
9 yıl önce

ben 3 defa burun ameliyatı oldum ama burnum halan yamuk ve artık aynalara bakmak istemiyorum kendimi çok kötü hissediyorum hem maddi hemde manefi olarak bittim benim gittiğim doktorlar çok güzel olcak diyorlar ama parayı aldıktan sonra yok sizin burnunuz küçükken çok darbe yemiş temeli yamukmüş madem öyle neden baştan söylemiyon insanlara yüz nakli yapılıyor ama ben küçükken burnum kırılmış benim doktorum
2 defa beni ameliyat etti düzeltemedi
varmı böyle birşey size soruyorum
bana bir yol gösterin

Murat zengi
Murat zengi
9 yıl önce

Bir burun ameliyatından sonra ne kadar süre geçmesi yeni bir burun ameliyatı için ne kadar süre geçmesi lazım. Teşekkürler

gamze üney
gamze üney
9 yıl önce

Nolur fiyat konusunda ve ödeme seklinde bana bir bilgi veriniz.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x