fbpx

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Estetik burun estetiği operasyonları; burun kemerinin veya burun ucunun şeklini değiştirebilir, burnunuzu küçültebilir veya büyütebilir, burun deliklerinizi küçültebilir, burun kökü ile alın arasındaki veya burun ucu ile dudak arasındaki açıyı değiştirir. Ayrıca soluk almamızda sorun oluşturan polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi problemleri giderir.

Kapalı (İzsiz)

Burun Estetiği

Eskiden gelen alışkanlıkla hala hastalarımızın bir çoğu burun… Devamı

Kırmadan

Burun Estetiği

Her geçen gün hızla ilerleyen ve gelişen teknolojinin biride… Devamı

Video Endoskopik

Burun Estetiği

Burun yapısına bağlı olarak eskiden bir burnun estetik… Devamı

Dinamik

Burun Estetiği

Burun estetiği yani rinoplasti estetik cerrahide burundaki estetik… Devamı

3D

Burun Estetiği

Eskiden gelen alışkanlıkla hala hastalarımızın bir çoğu burun… Devamı

Tamponsuz

Burun Estetiği

Estetik burun operasyonlarında hastaların burnunu kocaman… Devamı

Revizyon

Burun Estetiği

Bir veya daha fazla burun operasyonu geçirmiş hastaların… Devamı

Kompozit

Burun Estetiği

Kompozit burun estetiği, rinoplasti ameliyatları ile burundaki doku… Devamı

Finesse

Burun Estetiği

Finesse rinoplasti, bir hastanın burnunda sadece ince düzenlemeler yapılması ile ilgili rinoplasti türüne verilen isimdir. Finesse burun estetiği genellikle burnun çok özel kısımlarına yapılır ve burnun… Devamı

3D Mask

Burun Estetiği

Burun estetiği yani rinoplasti estetik cerrahide burundaki estetik sorunları gidermek için yapılan estetik prosedürlerdir. Burundaki estetik sorunlar ise burun eğriliği, burun kemerleri, burun deliği asimetrisi… Devamı

Hologram

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatlarında burnun yeni şekliyle ilgili önerilerin gösterildiği öncesi ve sonrası simülasyonları için hologram görüntüleme tekniğini kullanıyorum. Hologram teknolojisi ile burnunuzun orijinal şeklinin… Devamı

Burun Sanatı

Kitabım

Burun Sanatı Kitabım Doğan Kitap evinden çıktı. Burun Sanatı; insan burnunun yapısal özelliklerini, coğrafi koşullara, tarihsel sürece, heykel ve resim sanatında işlenişine göre ele alıp estetik açıdan bilgi vermeyi… Devamı

Piezo ve Mikromotor

Burun Estetiği

Minimal invaziv cerrahiye yönelik teknolojik gelişmelere bağlı olarak, son zamanlarda iki farklı teknik kullanımı ön plana çıktı. Bunlardan birisi Mikromotor Rinoplasti diğeri ise Piezzo (Ultrasonik) Rinoplasti’dir… Devamı

Liquid Rhinoplasty

Burun Dolgusu

Ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinen burun dolgusu, cerrahi müdahale yapılmadan gerçekleştirilen burun şekli değişikliklerini ifade eder. Bu prosedür genellikle cilt dolgu malzemelerinin enjeksiyonunu içerir. Devamı

Video Galeri

Operasyon Yaşı

Doğumsal veya yaralanmaya bağlı burun deformiteleri dışında, ruhsal, psikososyal ve anatomik yapının tam gelişmesi için erkek ve kadınlarda 18 yaş sonrası önerilir.

Burun Estetiği
Operasyonun Öncesi Görüşme

Görüşmede öncelikle sizin şuan ki burnunuzdan şikayetleriniz ve ameliyat sonrası beklentiniz değerlendirilir. Burnuzun 8 değişik açıdan fotorafı çekilip ameliyat sonrası muhtemel görüntüsü bilgisayar üzerinde size gösterilir Opere edilmiş burunların ameliyat öncesi ve sonrası fotorafları gösterilir.

Nefes alma durumu endoskopik cihaz yardımı ile burun içi yapıları detaylı bir şekilde muayene edilir. Ciddi nefes alma sorunu varsa sinüs filmi çekilerek polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi sorunlar detaylı bir şekilde tespit edilir. Operasyon esnasında varsa bu mevcut problemler düzeltilir. Operasyona karar verdiğinizde asistanım size uygun operasyon gününü planlar.

Burun Estetiği
Operasyonuna Zamanına Hazırlık

Aspirin ve türevi ilaçlar ameliyattan bir hafta önce kesilir. (sürekli kullandığınız ilacı doktorunuza danışmadan kesmeyiniz) Sigaranın ameliyat öncesi ve sonrası bir süre kullanılmaması önerilir. Bayanların o tarihte mens olması, ameliyat olmasında bir mahsuru yoktur. Operasyon günü hastaneye gelirken makyaj yapmayın, saç jölesi kullanmayın, rahat kıyafet giyin, takılarınızı evde bırakın. Ameliyattan 6 saat önce hiçbir şey yenmemeli ve içilmemeli. Operasyondan yaklaşık bir saat önce hastanede olunmalı. Rezerve edilmiş odanıza geldiğinizde isterseniz size ağızdan bir ilaç verilecek ve bu sizi rahatlatacaktır.

Burun Estetiği
Operasyonunda Hangi Teknik Kullanılır ?

Genellikle kapalı rinoplasti tekniği (Burun ucunda kesi yapılmadığından iz kalmayacaktır) kullanılır. Burun yapısını oluşturan kıkırdak, kemik ve yumuşak dokuya yeniden şekil (Sanat ve bilimin buluştuğu nokta) verilir. Burun ucundaki düşüklük, aşırı yükseklik, dudakla burun ucu açısı, burun sırtındaki çıkıntılı alan veya eksik alan, burundaki eğrilik, burun ucu, burun delikleri düzeltilip estetik bir görünümü sağlanır. Burunda nefes almayı etkileyen deviye septum (burun orta duvar eğriliği) ve konka(burun etleri) operasyon esnasında müdahale edilip düzeltilir. Buruna yeni estetik şeklini verdikten sonra burun dışına özel bantlar yapıştırıp, üzerinde 5-7 gün kalacak şekilde plastik atel yerleştirilir. Tampon kullanılmamakta.

Anestezi Türü

Genel anestezi altında yapılır.

Operasyon Süresi

Burundaki sorunun büyüklüğüne bağlı olarak 2-3 saat arasında değişir.

Burun Ameliyatı
Sonrası İyileşme Süreci

Aspirin ve türevi ilaçlar ameliyattan bir hafta önce kesilir. (sürekli kullandığınız ilacı doktorunuza danışmadan kesmeyiniz) Sigaranın ameliyat öncesi ve sonrası bir süre kullanılmaması önerilir. Bayanların o tarihte mens olması, ameliyat olmasında bir mahsuru yoktur. Operasyon günü hastaneye gelirken makyaj yapmayın, saç jölesi kullanmayın, rahat kıyafet giyin, takılarınızı evde bırakın. Ameliyattan 6 saat önce hiçbir şey yenmemeli ve içilmemeli. Operasyondan yaklaşık bir saat önce hastanede olunmalı. Rezerve edilmiş odanıza geldiğinizde isterseniz size ağızdan bir ilaç verilecek ve bu sizi rahatlatacaktır.

Operasyondan 2 gün sonra şişliğin ve ödemin en fazla olduğu dönemdir (kişinin yapısına ve uygulanan tekniğe bağlı değişir) ve sonrasında hızla çözülür Operasyonda 5 gün sonra burun üzerindeki plastik atel ve bantlar alınır. Ve ten rengi bantla burnunuz bir hafta daha bantlanarak ödeminizin tama yakın çözülmesi sağlanır. Operasyondan yaklaşık 7 gün sonra, iyileşme süreciniz ve yaptığınız işe bağlı olarak işinize dönebilirsiniz Burun ucunda bir miktar hissizli olması normaldir. Bu durum 2-3 ay içerisinde azalarak tamamen düzelir Burun yapınıza bağlı olarak gerekirse size nasıl burun masajı yapılacağı gösterilir Lens kullanımı operasyondan 3 gün sonrası, hafif çerçeveli gözlük kullanımı 1 ay sonrası, ağır çerçeveli gözlük kullanımı 3 ay sonrası gibi başlanabilinir. Nefes alma zorluğundan dolayı burun etleri ve deviye septuma müdahale edilmişse, operasyon sonra burun tıkanıklığı normaldir, bu zamanla yaklaşık 2 ay içinde geçecektir. Bunun nedeni burun içindeki şişlik ve kabuklara bağlıdır. 2 hafta sonra hafif tempolu sizi yormayan egzersizlere, altı hafta sonra yüzmeye başlayabilirsiniz. Burun son şeklini yaklaşık 6ay-1yıl civarında alır. Araştırmalarda operasyon sonrası hastaların insan ilişkilerinde ve davranışlarında pozitif yönde gelişme gösterildiği görülmüştür. Sizde operasyondan 3. hafta sonra burnunuzun yaklaşık yeni şeklinin farkına varır ve keyfini çıkarmaya başlarsınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

382 Yorum. Yeni Yorum

Merhabalar? Burun ameliyatı için bilgi almak istiyorum nefes alamıyorum burun etlerimden dolayı doktorum estetiğe gerek Yok dedi ama ben estetik de düşünüyorum.

Cevapla

  Merhaba Merve Hanım. Burun estetiği operasyonu sırasında nefes almanızı engelleyen burun eti ve kemik eğriliği gibi sorunlarıda tedavi ediyorum. Burun estetiği operasyonu için tasarımızını yapmak üzere sizi Terrace Fulyada muayenehaneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler.

  Cevapla

hocam ben daha öncesinden nefes problemi yüzünden içten kemik alındı fakat sonrasında burnumda dıs kısmında fiziksel değişimde oldu bundan rahatsızlık duyuyorum aynaya bakmak istemiyorum diyebilirim düzeltmek istiyorum fakat ailem burun ameliyatının kırılarak yapıldıgını daha kötü olacıgını söylüyor artık kırma işi eskide kaldı dimi kırılmadanda burun dıs sorunu çözülüyor mu lütfen bana dönerseniz sevinirim :((

Cevapla

  Merhaba Büşra Hanım. Burun estetiği operasyonlarımı kapalı teknikle burun kemiğini kırmadan gerçekleştiriyorum. Tasarım için sizi muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla
Müzeyyen Tarlak
Kasım 4, 2016 12:08 pm

Doktor bey benim kızım 16 yaşına girdi ve burnundan çok şikayetçi. İnternette 16 yaşında operasyon yapılmasında sorun olmadığını okudum. Ben güvenilir bir doktor olarak sizin ameliyatı gerçekleştirmenizi istiyorum. Siz bu yaşta hasta kabul ediyor musunuz acaba?

Cevapla

  Merhaba Müzeyyen Hanım. Evet 16 yaşından itibaren burun estetiği yapılmasında bir sakınca yoktur. Velisi olarak sizinle geldiği sürece muayeneye ve operasyona alabilirim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile bağlantıya geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla
Fazilet durucan
Kasım 4, 2016 12:13 pm

Merhabalar. Ben burun deliklerimi küçültmek ve kemerimin ortadan kalkmasını istiyorum. Bir yandan da nefes alma sorunum var. Bunların hepsi tek bir seferde yapılabilir mi yoksa 2. kez operasyon mu olmam gerekiyor?

Cevapla

Güncel Bey 2 hafta önce burnum kırıldı ve daha tam iyileşemedim. Zaten burun estetiği operasyonu olmak istiyordum. Ne kadar beklemem gerekir bu durumda. Hemen istesem operasyon olabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim.

Cevapla

Meraba hocam bi erkek kardesim var estetik ameliyat olucak fakat her doktora gidemiyoruz çünkü burnunda kırık var kucukken düşmüştü ayrica nefes almakda zorluk yaşıyor kemeri de var.

Cevapla

Merhaba benim burnumda kemik eğriliği ve et olduğunu söylendi ameliyat olmam gerekiyor fiyat alabilir miyim sizden teşekkürler

Cevapla

Merhabalar Güncel Bey. Ben estetik ameliyat olmak istiyorum ama sizde olmak istiyorum. İstediğimiz tarihe operasyon günü yazdırabiliyor muyuz?

Cevapla
Aslıhan Centay
Kasım 7, 2016 2:17 pm

Güncel Bey selamlar. Operasyon olduktan kaç gün sonra ev işleri yapmaya başlayabilirim acaba?

Cevapla

  Merhabalar Aslıhan Hanım. Operasyon olduğunuz gün hastanede kalırsınız, ertesi gün taburcu edilirsiniz. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındıktan sonra hafif ev işleri yapılabilir.İyi dileklerimle.

  Cevapla

Merhaba doktor bey. Ben burun ameliyatı olmak istiyorum ama sadece burun ucumdan şikayetçiyim. bunu lokal anesteziyle yapma şansınız yok mu acaba?

Cevapla

İyi çalışmalar ben çocukken bisikletten düşmüştüm ve burnumda bir çatlak olmuştu. Şimdi 19 yaşındayım ve burun şeklimden rahatsız oluyorum. Nefes problemi de yaşıyorum. Bununla ilgili tek bir operasyonda sorunlarımdan kurtulabilir miyim yoksa ayrıca kbbye de gitmem gerekir mi?

Cevapla

Merhaba doktor bey ben yurt dışından gelicem acaba kaç gün kalmam gerekir türkiyede

Cevapla

  Merhaba Eser Hanım. Operasyon tarihinizden 1 gün öncesine bir randevu oluşturulur. Muayenenizde burun tasarımınız yapılır. Ertesi gün operasyona alınırsınız ve 1 gün orda kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındıktan sonra tekrar yolculuğa çıkabilirsiniz. Detaylar için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla
Tansu gülenyüz
Kasım 9, 2016 11:19 am

İyi günler Doktor Bey. Ben daha once kbb burun septum devilasyon amaliyati oldum yanliz malesef başarılı bi amaliyat olmadı burun tıkanıklığı nefes problemi hala yaşamaktayım burun hakkinda gorusmek istiyorum..

Cevapla
Yeşim Zümrüt
Kasım 9, 2016 11:46 am

İyi günler Güncel Bey benim bir sıkıntım var burun kemerimle ilgili. Burun büyüklüğümden ve burun ucumdan memnunum sadece kemerli bir burnum olmasından şikayetçiyim. Operasyonlarınızda sadece o bölge için bir müdahale yapmanız mümkün mü acaba?

Cevapla

merhaba 17 yaşındayım operasyon olabilir miyim?

Cevapla

İyi günler doktor bey.. Ben operasyon olmak istiyorum ama çok yoğun bir iş hayatım var fiziksel olarak zor olmasa da. Burun operasyonundan sonra ne kadar bir süre uzak durmam gerekir bu yoğunluktan?

Cevapla

İyi günler hocam. 13 yşımdayken bir kaza sonucu burnumu kırmıştım. 3 sene öncede açık teknikle ameliyat oldum ama burun ucumun düşüklüğünden şikayetçiyim. şimdi 25 yaşımdayım. operasyon üzerinden zaman geçmiş olmasının bir dezavantajı var mıdır acaba?

Cevapla

Doktor bey ben 3 ay önce operasyon oldum fakat size danışmak istediğim bir sorunum var. Burun kemerimden şikayetçiydim ama opersyonun 3. ayında hala burun kemerimin varlığını hala hissediyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevapla

  1 yıl içerisinde revizyon operasyon önermiyorum fakat 1 yıldan sonrasında şikayetleriniz devam ederse muayeneye beklerim. Bu süre içerisinde doktorunuzla iletişim halinde olmanız gerekir. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Kolay gelsin. Burun tasarımını nasıl yapıyorsunuz? Bizim de isteklerimiz belirleyici oluyor mu?

Cevapla

  Merhabalar. Burun tasarımını burada çektiğimiz 3D fotoğrafınız üzerinden sizinle birlikte yapıyoruz. Sizin de nasıl bir burun istediğiniz tasarım üzerinde belirleyici olmaktadır. Burun tasarımınız için sizi muayeneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan randevu alarak muayenehaneme gelebilirsiniz.

  Cevapla
Nilüfer Tılsım
Kasım 12, 2016 12:24 pm

Merhaba kolay gelsin. Benim burnum çok kemerli ve estetik operasyon olmak istiyorum. Burnumun üstünde de bir ben var bunu da estetik sırasında almak mümkün mü?

Cevapla

İyi çalışmalar dilerim. Benim nefes alırken büyük sıkıntılarım oluyor. Estetik açıdan da kendimi çok mutsuz hissediyorum. Bütün sorunum sanki burnummuş gibi geliyor. Bu konu da sizinle görüşmek istiyorum.

Cevapla

Burun ucumu kaldirmak istiyorum. Agrisiz ve kirmadan yontemi varsa olacagim. operasyon fiyatini ogrenebilir miyim?

Cevapla

  Merhaba adnan Bey. Burun operasyonlarını kapalı teknik ile burun kemiğini kırmadan gerçekleştiriyorum. Fiyat ve randevu bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçebilirsiniz. İyi dileklerimle.

  Cevapla

Kolay gelsin ben viyana’da yasiyorum ve güncel beyin burun ameliyatlarinin dogalligi hakkinda cok sey okudum, takip ettim.

yurtdisinda yasayan ve kisitli gelip gitme imkani olan hastalar icin prosedürünüz nedir beni lütfen bilgilendirir misiniz?

Cevapla

  Yurtdışından gelecek hastalarımız için ameliyat tarihi ve ameliyat öncesi muayene tarihi belirlenir. Muayeneye geldiğinizde tasarımınız yapılır. Operasyon sonrasında 1 gün hastanede kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır ve tekrar yolculuğa çıkmanızda bir sakınca olmaz. Daha sonrasında ne zaman Türkiye’ye dönerseniz o zaman için kontrol randevusu oluşturabilirsiniz. Ücret ve randevu bilgilerini 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Güncel Bey nasılsınız? Benim en büyük sorunum nefes almak. 5 yıl önce geçirdiğim bir kaza sonucu burnum kırılmıştı. Uzun zamandır sprey ilaç kullanmadan nefes alamaz durumdayım. Şuan 42 yaşındayım. Operasyon olmamda herhangi bir sakınca var mıdır ve olduğumda bütün sorunlarımdan kurtulmam mümkün müdür? Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Cevapla

  Merhaba Emine Hanım. Operasyon olmanızda herhangi bir sakınca olmaz ve tek bir operasyonda burun estetiği ve nefes sorununuz halledilebilir. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun. İyi günler.

  Cevapla

Merhaba Güncel Bey. Ben kızımın burun yapısından dolayı rahatsız olduğunu görüyorum. Şu an 17 yaşında ve gittikçe özgüvenini kaybetmeye başladı. Bu yaşta operasyon olmasında bir sakınca var mı acaba?

Cevapla

  Merhabalar Münevver Hanım. 16 yaşından itibaren burun ameliyatı olmasında sorun olmaz. Muayene için sizi muayenehaneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi dileklerimle.

  Cevapla

Merhaba,
Burun estetiği düşünen hastalarınız ameliyat olmayı düşündüğü zamandan ne kadar süre önce görüşmeye gelmesi gerekir? Ve acaba göğüs büyütme ile aynı ameliyat içinde yapılabilir mi? Teşekkürler, Merve

Cevapla

  Merhabalar Merve Hanım. Operasyondan önce istediğiniz zaman gelebilirsiniz görüşmeye. Operasyon tarihinden 1 gün öncesinde tekrar ameliyat öncesi görüşme randevusu oluşturulur tasarımınız üzerinden geçmek için. Göğüs büyütme ve burun ameliyatı aynı gün içerisinde yapılabilir. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Size sorum acaba bir ameliyat süreci kontrolleriyle birlikte ne kadar uzun sürüyor? Ve ameliyatsiz, yani burunu kirmadan da burun kemerinden kurtulabilirmiyim?

Tesekkürler,

Cevapla

  Merhaba Ahmet Bey. Kapalı teknikle burun kemiğini kırmadan operasyonları yapıyorum. Operasyon tarihi oluşturduğunuzda 1 gün öncesine ön görüşme randevunuz oluşturulur. Bu randevunuzda burun tasarımınızı yaparız. Operasyon günü 1 gece Fulya Acıbadem hastanesinde kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındığında tekrar yolculuk yapabilirsiniz. Fİyat ve randevu bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi dileklerimle.

  Cevapla

Burunkamburu cekmek istiyorum ve suan Septun Deviasyolum var ..Burun ucunuda kücültürtmek istiyorum..
Suanki sualim böyle bir Amemiyat nekadar tutar..ve zaman onrani? vakit olarak nekadar planlamaliyim..Adanadan ikamet etmekteyim..ve Randevu planlama süreciniz suan nekadar?
Saygilar

Cevapla

  Merhaba Melahat Hanım. Operasyon tarihi oluşturduğunuzda 1 gün öncesine ön görüşme randevunuz oluşturulur. Bu randevunuzda burun tasarımınızı yaparız. Operasyon günü 1 gece Fulya Acıbadem hastanesinde kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındığında tekrar yolculuk yapabilirsiniz. Fİyat ve randevu bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Güncel bey merhaba burun ameliyatı ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim?
Teşekkürler

Cevapla

Hocam öncelikle merhaba ben 40 gün önce rinoplasti oldum ilk başta burnum normaldi ama şu an eskisi gibi yine yamuldu bunun için nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

Cevapla

  Merhabalar Mustafa Bey. Burnun son şeklini alması yaklaşık 1 seneyi bulmaktadır. Bu süre içerisinde herhangi bir müdahalede bulunmak doğru değildir. Doktorunuzla iletişim halinde olmalısınız. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Merhaba Güncel Bey. Ben daha önce 3 kere burun operasyonu geçirdim ama burun ucunda düşme ve kıkırdak erimesi oldu. Bu durumdan hiç mutlu değilim. Tekrar ameliyat olmak istiyorum. Nefes almakta da zorluk çekiyorum. Bütün operasyonlarımı aynı doktorda oldum. Sorunun burun derimin kalın olmasından dolayı olduğunu söyledi hep. Lütfen bana yardımcı olun. İyi çalışmalar.

Cevapla

Güncel Hocam merhabalar. Ben sizin işlerinizi çok beğenerek takip ediyorum. Güncel Bey ben bu operasyon konusunda çok korkuyorum. Burun ucumdan çok rahatsızım ve korkutan kısım genel anestezi olması. Lokal anesteziyle bu işi yapmak mümkün değil mi?

Cevapla

  Merhabalar Caner Bey. Yapılacak işlemin derecesine göre lokal veya genel anestezi türü tercih edilir. Bunun için öncelikle burun yapınızın muayene edilmesi gerekir. Randevu bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Bu burnumu alın başka bir burun verin bana güncel bey…

Cevapla
leman tasçakır
Kasım 16, 2016 11:53 am

Güncel bey yaptığınız burunlar çok güzel ama fiyat bilgisi ne kadar acaba

Cevapla

Ben burun için dolguyla düzeltilme yapıldığını duydum. Bu konuda bilgi alabilir miyim mümkünse.

Cevapla

  Merhabalar Timuçin Bey. Burun dolgusu ile burundaki küçük asimetriler düzeltilebilmektedir. Bunun için sizi muayenehanemize bekleriz. Randevu bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan muayenehanemize ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Doktor bey ben burun ameliyatı olmak istiyorum. Fakat çok büyük bir değişiklik istemiyorum. Tek sorunum kemerli bir burnumun olması. Burun ucumda veya deliklerde bir sorunum yok.

Cevapla

  Merhaba Ahmet Bey. Burun yapınızı görmek ve tasarımınızı yapmak için sizi muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan assitanım ile randevu için iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

kolay gelsin ben burun deliklerimin asimetrik olmasından şikayetçiyim. bu nefes alışımı da etkiliyor. tasarım için muayeneye gelmek gerekir mi yoksa fotoğraf atsak siz yapıyor musunuz?

Cevapla

Hocam ben 10 ay önce deviasyon yüzünden ameliyat oldum. Fakat operasyonumu yapan doktor burnumdaki kemeri de törpüledi ve sonuç olarak şimdi burnumun fazla kısaldığını görüyorum. Bu konu ile ilgili yardım eder misini bana?

Cevapla

İyi çalışmalar doktor bey. Ben sizin çalışmalarınızı beğenerek takip ediyorum. Fiyatlarınızı nerden öğrenebilirim acaba?

Cevapla

Burnumun yapısından rahatsızlık duyuyorum.Hem eğrilik var hemde biraz kaldırmak istiyorum. Bu konuda ne yapabiliriz?

Cevapla

benim burnuma 2 yıl önce deviasyon için operasyon yapıldı. Fakat sonrasında burunumun sol tarafında bir şişlik gbi çıkıntı oluştu. Doktorum estetik operasyon ile bunun düzeltilebileceğini söyledi. Bu işlemi siz yaparsanız çok sevinirim.

Cevapla

Merhaba sayın hocam karadenizli bir kadın olarak takdir edersiniz bir kemer sıkıntım var ücreti merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim ☺

Cevapla

  Merhabalar Münevver Hanım. Fiyat ve randevu için 05321778789 numaralı telefon ile muayenehanemize ulaşabilirsiniz. 3D burun tasarımınızı sizinle beraber yapmak için sizi muayeneye beklerim. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Merhaba Güncel Bey Facebook’taki paylaşımlarınızı inceledim. Uzun süredir burun estetiğini düşünüyorum. 3 yıl önce burun ameliyatı oldum. Et alındı ve kemik eğriliği düzeltildi doğallıktan yana olduğum için estetik içermiyordu ameliyatım. Ancak ameliyat sonrası bir tarafta dışarıdan farkedilen şişlik kaldı. Dr kontrolünde bazen kıkırdak kayması olabildiği belirtildi düzeltmek için estetik ameliyat olmanız gerekiyor dedi. Ben de zor bir ameliyat olduğu için tekrar ameliyat istemedim. Ancak sizin video ve uygulamalarınızı incelerken artık daha kolay diye düşündüm. Şişlikte beni rahatsız ediyor, bir de bu tür birşey yaptıracaksam burnumun ucu düşük, bu kısmı da düzeltmek isterim. Burnumda kemer yok. Yaklaşık fiyat Ne olur?
İyi çalışmalar dilerim

Cevapla

Guncel bey iyi gunler ,
Bnm oglumun burnuyla problemi var estetik dusunuyoruz ama durumundan az bahsetcek olursam ilk ameliyati yedi yasinda ve son olarakta 12-13 yasinda KBB doktorlari tarafindan duzeltebilmek amacli iki ameliyat gecirdi fakat sonuc basaririz oldu size fotolarini gostermek ve dusuncenizi ogrenmek istiyordum tesekkurler

Cevapla

  Merhabalar Aylin Hanım. 16 yaşından önce burun kemiği gelişiminden dolayı operasyon önermiyorum. 16 yaşını doldursuysa tasarımını yapmak ve muayene etmek için muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  Cevapla

Mrb ameliyattan ne kadar zaman sonra burun ucundaki şişlik iniyor acaba?

Cevapla

Merhaba Hocam.Burnumda kemer var.Beni rahatsız ediyor.Ama çok bariz bir değişiklik de istemiyorum.Bilgi almak istiyordum.Sizi takip ediyorum.Operasyonlarınızı başarılı buldum.Şimdiden teşekkür ederim.

Cevapla

Merhaba burun ameliyatı olmak istiyorum sizi bayadir takip ediyorum ameliyat günü muayeneden ne kadar sonraya veriliyor benim ara tatilde olmam lazim ogrenciyim başka boş zamanim yok

Cevapla

  Merhabalar Raziye Hanım. Ön görüşme randevusu en geç ameliyattan 1 gün önce yapılabilmaktadır. İsterseniz muayeneye geldiğinizde asistanım ile önden operasyon tarihi oluşturabilirsniz. Kendisi size 1 gün öncesine tekrar bir ameliyat öncesi randevu oluşturacaktır. Öğretmen ve öğrencilerin en çok tercih ettiği tarih yarıyıl tarihleri olduğu için randevu tarihleri için kendisine 05321778789 numaralı telefondan ulaşarak tarihlerin uygunluğunu öğrenebilirsiniz.

  Cevapla

Doktor Bey benim burnumun kenarında operasyondan sonra oluşan bir çıkıntı var. Doktorum açık teknikle ameliyatımı yapmıştı. Şimdi tekrardan açık teknikle operasyon olmak istemiyorum çünkü o dönemde çok zorlanmıştım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz acaba?

Cevapla

İyi çalışmalar dr bey ben size almanyadan gelmek istiyorum ama önceden tasarımı yapıp gönderme imkanınız var mıdır avaba

Cevapla

Doktor bey benim burun deliklerim çok geniş sadece bunun için operasyon olmak istiyorum mümkünse. Fiyatını öğrenebilirmiyiz?

Cevapla

  Merhaba Deniz Hanım. Sizi burun tasarımınızı ve muayenenizi yapmak için muayenehaneme beklerim. Randevu ve fiyat bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi dileklerimle.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü