fbpx

Visia Cilt Analizi

Visia Cilt Analizi

Visia cilt analizi, cilt problemlerini ortaya çıkarmak için Visia adlı bir dijital cilt analiz cihazını kullanan kırışıklıklar, lekeler, ince çizgiler ve diğerleri gibi çeşitli cilt düzensizliklerine neden olabilecek tüm kusurları ortaya çıkarmak için cildinizin altında görünen popüler bir cilt analizi tedavisidir. Cildiniz, vücudunuzun en büyük organıdır. Sağlıklı bir cilt, cilt yaşlanmasına ve diğer virüslere karşı savaşmaya yardımcı olur.

Videoyu oynat

Visia cilt analizi nasıl uygulanır?

Visia cilt analiz cihazı, hastalara objektif cilt değerlendirmesi yapar. Her ayrıntıyı görmenizi sağlar ve cildinizin sağlık durumunun tam bir resmini verir. Sadece değerlendirmek ile kalmaz, sizi cildinizle ilgili sorunları nasıl tedavi edeceğinizi ve gelecekteki yaşlanma tedavilerine nasıl hazırlanacağınızı belirlemenize yardımcı olur. Visia cildinizi net bir şekilde analiz etmek için yüksek kaliteli yüz görüntüleri alır.

Visia cilt analizi neleri hedefler?

Visia, gözenekleri, kırmızı ve kahverengi lekeleri, kırışıklıkları, cilt dokusunu, cildin renk düzgünlüğünü, UV lekelerini ve bakterilerin varlığını cilt sağlığını etkileyen önemli alanlar hakkında net tanımlanmış görsel bilgi toplamayı amaçlamaktadır. Gözeneklerde porfirinlerin veya sivilceye neden olan bakterilerin varlığının gösterilmesini sağlar. Yüzdeki kırmızılıkları, kahverengi lekeleri, kırışıklıkları derinlemesine gösterir.

Visia cilt analizi sonuçları nelerdir?

Cilt problemlerini ve hasarlı cilt hücrelerini açıkça görmek için 3D görüntüleyiciyi kullanır. Cildin tahmini yaş süresini, var olan tüm lekeleri, kırışıklıkları ayrıntılı olarak gösterir. UV lekelerinin yüzdesi, gözeneklerin genişliği, kolajen miktarı, cildin yaşlanma potansiyeli, genel yapısı ayrıntılı olarak analiz edilir. Cildin ihtiyacı olan tedavi kişiye özel olarak planlanır. Sonuçlar, bir hastanın gelecekteki değerlendirmeleri için temel oluşturur. Tedavide ilerleme olup olmadığını sürekli olarak izleyebilirsiniz; cildinizdeki her şeyi şeffaf ve yüksek tanımlı olduğu bir mikroskop altında görmek gibidir.

Visia cildi analizinin önemi nedir?

Cihaz, bir hastanın hangi yaklaşım ve tedaviye ihtiyacı olduğunu belirlemeye yardımcı olur. Sorunu teşhis etmeye ve benzersiz ve spesifik estetik tedavileri formüle etmeye yardımcı olur. Tedavi kişiselleştirilir ve genelleştirilmez.

Visia cilt analizini tamamlamak ne kadar sürüyor?

Sadece birkaç dakika sürer. Tıpkı selfie çekmek gibidir. 1 saatlik konsültasyonunuz sırasında, Visia cihazı, cildinizin genel sağlık ve cilt rengini belirleyen altı faktörü ortaya çıkarmak için cildinizin altına bakacaktır: kırışıklıklar; noktalar; gözenekler; pürüzlü cilt tonu; porfirinler (bakteri) ve UV lekeleri.

Visia cildinizin bu sorunlardan herhangi birini geliştirip geliştirmediğini veya önleyici tedbirleri alabilmeniz için gelecekte gelişme eğiliminde olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
4
0
Would love your thoughts, please comment.x