Burun estetiği, yüzün şeklinde çok önemli bir rol oynadığı için alınan en önemli estetik operasyon kararıdır. 3D simülasyon cihazları sayesinde 3D burun estetiği ameliyattan önce operasyon sonrasında nasıl bir buruna sahip olunacağını yaklaşık olarak görmek mümkün hale geldi. 3D simülasyon cihazları sayesinde hasta ile cerrah arasındaki iletişimin güçlenmesini sağladı. Hastalar ne istediklerini görüntüler üzerinden daha net bir şekilde ifade edebilir, cerrahlar operasyonun detaylarını ve buruna yapılacak işlemleri hastaya daha net anlaşılır bir şekilde anlatabilmektedir.

3D Burun Estetiği sisteminin avantajları nelerdir?

3D simülasyon cihazının en temel faydası cerrah ve hasta arasındaki iletişimi ve fikir alışverişini kuvvetlendirmesidir. Hasta hayal ettiği burnu cerraha daha net bir şekilde anlatabilir, cerrah da nelerin yapılıp nelerin yapılamayacağını ya da sonucun nasıl görüneceğini görüntüler üzerinden gösterebilir.

3D simülasyon cihazı nasıl kullanılmaktadır?

3D görüntüleme sistemi estetik cerrahisi uygulamalarında kullanılmak üzere üretilmiştir. Cihazın özelliği yüksek çözünürlüklü fotoğraflar üzerinden özel yazılım sistemleri uygulanarak gerçeğe en yakın görüntüler elde edilir. Bu görüntüler üzerinden yapılacak estetik operasyonlar hastaya gösterilebilir. Hastanın istediği değişiklikler ve düzeltmeler yapılarak sonuçları hemen gösterilebilir.

6 farklı kameradan çekilen yüksek çözünürlüklü fotoğraflar aracılığı ile yüzün gerçeğe yakın bir simülasyonu çıkarılır. Böylece hasta burnunu her açıdan görülebilir, nasıl bir buruna sahip olmak istediğini istediği açıdan görerek operasyon gerçekleştirilebilir. 3D simülasyon cihazı hasta memnuniyetinin artmasını sağlayan en önemli estetik cerrahi teknolojilerinden birisidir.

secinstagram
7 yorum
 • Gamze
  Cevapla

  Merhaba hocam, Ankarada tedavi olmam mümkün mü?? Ücret konusunda bilgi alabilir miyim??

 • Bunyamin ceylan
  Cevapla

  Hocam muhakkak horusmeliyiz

 • melek
  Cevapla

  hocam ben burnumdakı kemıgı torpuletmek ıstıyorum fıyatı kaçtan baslıyo

 • Seyhan celik
  Cevapla

  Merhaba hocam Ben almanyadan seyhan istanbulda,burun amilyati ve gögüz büyüttürme amilyati olmak istiyorum istanbulda mümkünmü,mümkünse fiyatlarini ögrene bilirmiyim

 • bircan
  Cevapla

  Revizyon olmam gerekiyor basarisiz bir kapali teknik gecirdim ucreti merak ediyorum kikirdak sart

 • Ayşenur Hoşgör
  Cevapla

  merhaba burnum uzun ve kıkırdaktan başlayan bi yamukluk var. Bu sorunlar dahilinde ücret ne kadar olur?

  • Cevapla

   Merhabalar Ayşenur Hanım.
   Randevu ve diğer bilgiler için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma arama veya whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.
   İyi günler dilerim.

Yorum Bırakın

Bilgi
İLETİŞİM & SORU FORMU

Bilgilerinizi Bırakın, Size Dönüş Yapalım...