Burun Estetiği

Estetik burun estetiği operasyonları; burun kemerinin veya burun ucunun şeklini değiştirebilir, burnunuzu küçültebilir veya büyütebilir, burun deliklerinizi küçültebilir, burun kökü ile alın arasındaki veya burun ucu ile dudak arasındaki açıyı değiştirir. Ayrıca soluk almamızda sorun oluşturan polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi problemleri giderir.

3D MASK BURUN ESTETİĞİ

Burun estetiği yani rinoplasti estetik cerrahide burundaki estetik sorunları gidermek için yapılan estetik prosedürlerdir. Burundaki estetik sorunlar ise burun eğriliği, burun kemerleri, burun deliği asimetrisi, burun ucu düşüklüğü olarak sıralanabilir. Burun estetiği cerrahisinde burunda uygulanması gereken değişiklikleri hastaya açıklamak ve hastanın bu konudaki endişesini gidermek biz estetik cerrahlar açısından çok önemlidir. Son yıllara kadar cerrahlar ve hastalar için bu süreç oldukça zordu. Teknolojideki son gelişmeler…

Detaylı Bilgi

3d-mask-new2
instagrambar

Video Galeri

n1Operasyon Yaşı

Doğumsal veya yaralanmaya bağlı burun deformiteleri dışında, ruhsal, psikososyal ve anatomik yapının tam gelişmesi için erkek ve kadınlarda 18 yaş sonrası önerilir.

n2Burun Estetiği
Operasyonun Öncesi Görüşme

Görüşmede öncelikle sizin şuan ki burnunuzdan şikayetleriniz ve ameliyat sonrası beklentiniz değerlendirilir. Burnuzun 8 değişik açıdan fotorafı çekilip ameliyat sonrası muhtemel görüntüsü bilgisayar üzerinde size gösterilir Opere edilmiş burunların ameliyat öncesi ve sonrası fotorafları gösterilir.

Nefes alma durumu endoskopik cihaz yardımı ile burun içi yapıları detaylı bir şekilde muayene edilir. Ciddi nefes alma sorunu varsa sinüs filmi çekilerek polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi sorunlar detaylı bir şekilde tespit edilir. Operasyon esnasında varsa bu mevcut problemler düzeltilir. Operasyona karar verdiğinizde asistanım size uygun operasyon gününü planlar.

burun-estetigi-1

n3Burun Estetiği
Operasyonuna Zamanına Hazırlık

Aspirin ve türevi ilaçlar ameliyattan bir hafta önce kesilir. (sürekli kullandığınız ilacı doktorunuza danışmadan kesmeyiniz) Sigaranın ameliyat öncesi ve sonrası bir süre kullanılmaması önerilir. Bayanların o tarihte mens olması, ameliyat olmasında bir mahsuru yoktur. Operasyon günü hastaneye gelirken makyaj yapmayın, saç jölesi kullanmayın, rahat kıyafet giyin, takılarınızı evde bırakın. Ameliyattan 6 saat önce hiçbir şey yenmemeli ve içilmemeli. Operasyondan yaklaşık bir saat önce hastanede olunmalı. Rezerve edilmiş odanıza geldiğinizde isterseniz size ağızdan bir ilaç verilecek ve bu sizi rahatlatacaktır.

4Burun Estetiği
Operasyonunda Hangi Teknik Kullanılır ?

Genellikle kapalı rinoplasti tekniği (Burun ucunda kesi yapılmadığından iz kalmayacaktır) kullanılır. Burun yapısını oluşturan kıkırdak, kemik ve yumuşak dokuya yeniden şekil (Sanat ve bilimin buluştuğu nokta) verilir. Burun ucundaki düşüklük, aşırı yükseklik, dudakla burun ucu açısı, burun sırtındaki çıkıntılı alan veya eksik alan, burundaki eğrilik, burun ucu, burun delikleri düzeltilip estetik bir görünümü sağlanır. Burunda nefes almayı etkileyen deviye septum (burun orta duvar eğriliği) ve konka(burun etleri) operasyon esnasında müdahale edilip düzeltilir. Buruna yeni estetik şeklini verdikten sonra burun dışına özel bantlar yapıştırıp, üzerinde 5-7 gün kalacak şekilde plastik atel yerleştirilir. Tampon kullanılmamakta.

burun-estetigi-2

5Anestezi Türü

Genel anestezi altında yapılır.

6Operasyon Süreci

Burundaki sorunun büyüklüğüne bağlı olarak 2-3 saat arasında değişir.

burun-estetigi-3

7Burun Ameliyatı
Sonrası İyileşme Süreci

Burunda yapılan operasyona bağlı olarak hasta aynı gün taburcu edilir, ya da bir gece hastanede kalır.Ameliyat sonrası hiloterapi maskesi uygulanır. Bu sayede yüzde ağrı, şişlik ve morluk nadiren olur. Hiloterapi maskesi ile soğutma işlemi 15-20 derece arasında uygulanır ve bu sayede hasta ilk saatlerde oldukça rahatlatılır. Operasyon sonrası bir hafta yatarken başınızın yüksekte olması (iki yastıkla yatılması gibi) şişliklerin hızla inmesi için önemlidir Operasyondan 2–3 gün sonra eğer delikli silikon splint (burundan nefes almayı sağlar) kullanılmışsa alınır ve burun üzerine konmuş plastik ateli ıslatmadan ılık bir duş alabilirsiniz. Burun deliklerine sıkmanız için iki farklı burun spreyi verilir (yaklaşık biri 1 hafta diğeri 4 hafta kullanılır)

Operasyondan 2 gün sonra şişliğin ve ödemin en fazla olduğu dönemdir (kişinin yapısına ve uygulanan tekniğe bağlı değişir) ve sonrasında hızla çözülür Operasyonda 5 gün sonra burun üzerindeki plastik atel ve bantlar alınır. Ve ten rengi bantla burnunuz bir hafta daha bantlanarak ödeminizin tama yakın çözülmesi sağlanır. Operasyondan yaklaşık 7 gün sonra, iyileşme süreciniz ve yaptığınız işe bağlı olarak işinize dönebilirsiniz Burun ucunda bir miktar hissizli olması normaldir. Bu durum 2-3 ay içerisinde azalarak tamamen düzelir Burun yapınıza bağlı olarak gerekirse size nasıl burun masajı yapılacağı gösterilir Lens kullanımı operasyondan 3 gün sonrası, hafif çerçeveli gözlük kullanımı 1 ay sonrası, ağır çerçeveli gözlük kullanımı 3 ay sonrası gibi başlanabilinir. Nefes alma zorluğundan dolayı burun etleri ve deviye septuma müdahale edilmişse, operasyon sonra burun tıkanıklığı normaldir, bu zamanla yaklaşık 2 ay içinde geçecektir. Bunun nedeni burun içindeki şişlik ve kabuklara bağlıdır. 2 hafta sonra hafif tempolu sizi yormayan egzersizlere, altı hafta sonra yüzmeye başlayabilirsiniz. Burun son şeklini yaklaşık 6ay-1yıl civarında alır. Araştırmalarda operasyon sonrası hastaların insan ilişkilerinde ve davranışlarında pozitif yönde gelişme gösterildiği görülmüştür. Sizde operasyondan 3. hafta sonra burnunuzun yaklaşık yeni şeklinin farkına varır ve keyfini çıkarmaya başlarsınız.

0212 909 38 49
0532 177 87 89
yesilbuton
193 yorum
 • Tugba Saral
  Cevapla

  Merhaba benim dıştan belli olmasa da burun kemiğinde eğrilik ve buna bağlı deviasyon sıkıntım oluyo.Ameliyat olmaya karar verdim ancak dış görünüşte de kemerde ve burun ucunda doğal görüntü çizecek bir düzeltme de düşünüyorum.Bunun yaklaşık maliyetinin sizin estetik merkezinizde ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorum…

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar,
   Buradan fiyat bilgisi veremiyorum. 0532 177 87 89 nolu telefondan, asistanımdan randevu ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

 • cemre yeni
  Cevapla

  İyi günler her genc bayan gibi bende fotoğraf çekildiğim zaman burnumun düzgün görünmesi için yan durmaktan sıkıldım. Burnum büyük ve yaşım 21 asosyal olucam neredeyse. öncelikle herkes gibi fiyatlarınızı sorucam . bilgileri internette göremedim rica etsem fiyat bilgisi gönderebilirmisinz.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar,
   Buradan fiyat bilgisi veremiyorum. 0532 177 87 89 nolu telefondan, asistanımdan randevu ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

 • Dilek
  Cevapla

  Merhaba, sormak istediğim ve beni korkutan ameliyat sonrası oluşabilecek sıkıntılardan; sürekli burun akıntısı olabilme ihtimali, diğeri ise burun da düşüklük. Nasıl ve neyden kaynaklanıyor. Son sorum ise maliyeti nedir acaba ?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba,
   İyi ve başarılı geçen operasyondan sonra kesinlikle burun düşmesi yaşanmaz. burun akıntısı ilk günler olabilir, fakat süreklilik göstermez, belirli bir günden sonra kesilir.

   Buradan fiyat bilgisi veremiyorum. 0532 177 87 89 nolu telefondan, asistanımdan randevu ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

 • cigdem guney
  Cevapla

  Merhaba guncel bey heykel tirasi uygulaniyomu her hastaya yoksa sadece komputordanmi gosteriliyo tesekurler

 • gizem taskin
  Cevapla

  Burun ameliyatinin fiyati nedir

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar,
   Buradan fiyat bilgisi veremiyorum. 0532 177 87 89 nolu telefondan, asistanımdan randevu ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

 • fatma görür
  Cevapla

  hocam merhaba,
  Ankara da ikamet etmekteyim. burnumda nefes alma zorluğu var ve yapı olarak çok ince. ne zaman kulak burun boğaza görünsem bana amaliyat olmam gerektiği söyleniyor. ayrıca sağa doğru kemik eğriliğide var. şekli de güzel değil. amaliyat olmak istiyorum. bana kaça mal olur. ne zaman olabilirim.izlemem gereken prosüdür nedir?

  saygılarımla,

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Yüz yapınıza uygun burun tasarımınızı sizinle birlikte yapabilmem için sizi Fulya Terrace’a, muayenehaneme beklerim.

   Burun estetiğinde burun etleri ve kemik eğriliği de düzeltildiğinden eskisine göre daha rahat nefes alırsınız. Ayrıca burun yapınıza benzer diğer kapalı (izsiz) burun estetiği sonuçlarını görme şansınız da olur.

   0212 909 3849 veya 0532 177 8789 nolu telefonları arayarak, asistanlarımdan randevu ve bilgi alabilirsiniz. Buradan fiyat bilgisi veremiyorum.

   Randevu ve bilgi almak için, sabah 9:00 ile akşam 19:00 arası aramanızı rica ederim.

   http://www.guncelozturk.com adresinden iletişim ve muayenehanemin lokasyon bilgilerini öğrenebilirsiniz.

   Bu linki kullanarak gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

   “Burun Estetiği – Güncel Öztürk”

   İyi dileklerimle.

 • Zeynep Kuzey
  Cevapla

  Merhaba hocam,benim burun ucunda bir bozukluk var 2 ye bölünmüş gibi gözüküyor ve burun deliklerimde büyük beni çok rahatsız ediyor bu durum, yaptığınız işleri takip ediyorum çok beğeniyorum. Fiyatlarınız nedir acaba net bir bilgi verebilirseniz çok sevinirim

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar,
   Buradan fiyat bilgisi veremiyorum. 0532 177 87 89 nolu telefondan, asistanımdan randevu ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

 • maria vogdanaki
  Cevapla

  hello. I am interested in to have a nose surgery and for that reason i would like to know the cost of this surgery if its possible

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Hi there,
   Unfortunately I can not write the price here but if you are using WhatsApp or iMessage, you can contact with my assistant +905321778789.
   Thanks for your interest.

 • Tuğba Yerlikaya
  Cevapla

  merhaba Dr bey ben izmirden yazıyorum rinoplasti ameliyatı Olmayı düşünüyorum.kapalı ameliyat hakkında ve ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim? Ayrıca ameliyatlarınızı hangi hastanede yapıyorsunuz?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Tuğba hanım,
   0532 177 87 89 nolu telefondan, asistanımdan bilgi alabilirsiniz. Sadece kapalı teknikle operasyon yapıyorum. Operasyonlarımı Fulya Acıbadem Hastanesinde yapıyorum. Ücret konusunu ile ben değil, asistanlarım ilgileniyor. 0212 909 38 49 ya da 0532 177 87 89 nolu telefonlardan, asistanlarımdan bilgi alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar,
   Buradan fiyat bilgisi veremiyorum. 0532 177 87 89 nolu telefondan, asistanımdan randevu ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.
   İyi dileklerimle

 • melis kaya
  Cevapla

  Merhaba Güncel Bey;

  Burnumuzun yapısının kapalı teknik operasyonuna uygun bulunmaması gibi bir durum olabilir mi yoksa bu teknik her burun tipine uygulanabiliyor mu? Eğer kapalı teknik uygulanmayacaksa da burnumuzun ihtiyacına göre operasyonu yine de siz mi yapıyorsunuz?

 • serdar yavuz
  Cevapla

  iyi gunler doktor bey ben 16 yasında bi kaza gecirdim burnum kırıldı cok kötü bir hal aldı nefes almakta cok zorlanıyordum 2001 de sadece görüntüsüne dokunulmadan 1 ameliyat gecirdim 2002 de de kaburgadan kıkırdak alıp kırılan bolgeye koydular ama burnum hala egri ve yuz hatlarıma hiç uymuyor tekrar ameliyat olursam düzelme sansı varmı acaba

 • Berivan
  Cevapla

  Merhaba seneler önce 1 er sene arayla 2 burun ameliyatı olmuştum ameliyatlı burunları

 • Berivan
  Cevapla

  Merhaba seneler önce 2 sefer ameliyat oldum,memnun kalmadım, daha önce ameliyat geçirenlerde kabulünüzmü acaba

 • Semir Korak
  Cevapla

  Merhabalar doktor bey 22 Yasindayim bundan yaklasik 7 Ay önce kapali ameliyat teknigi ile Burun kemerimi Aldirdim fakat kemer yeniden cikti ve istedigim gibi olmadi Burnum ,doktoruma geri danistim bana Revizyon Ameliyati gerek oldugunu söyledi bana bilgisayarda nasil olacagina dayir resimlerde göstermedi ve yine bir miktar para istedi, ben güvenemedigim icin ayni doktora vaz gectim, size yazdim cünkü calismalarinizi takip ettim ve güven verdi bana, yardimci olursaniz cok sevinirim.. SAYGILAR

 • Şevval Sekizkardeş
  Cevapla

  merhaba , ben 17.5 yaşımdayım ve nefes almada yaşadığım sorunlardan dolayı ameliyat olmak istiyorum . Bu sene üniversiteye gideceğim içinde ameliyat için beklemek istemiyorum. Şuan ameliyat olmam mümkün mü

 • Başak
  Cevapla

  17 yaşındayım burun kemerim çıkık ve rahatsız oluyorum estetik ameliyat veya burun dolgusu yapılabilirmi

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Başak hanım merhabalar,
   18 yaşınızı doldurduğunuzda Burun kemeriniz varsa alınabilir veya burun yapınız uygunsa küçük dolgu işlemi ile rötuş yapılabilir..
   En İyi dileklerimle

 • Burcin As
  Cevapla

  Merhabalar,benim burnumda cok ileri derecede deviasyon var ,,estetik ameliyti ile birlikte bu duzltmede tam olarak olumlu sonuclaniyor mu? yoksa deviasyon isleminin KBB doktoru tarfindan mi yapilmasi daha uygundur?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burcin hanım merhabalar,
   Burun estetiği ile birlikte aynı seansta varsa deviasyon veya burun etlerinize müdahale edip düzeltiyoruz.. İyi dileklerimle

 • Ayşegül
  Cevapla

  Merhabalar , ben burun ameliyati olucam fakat burun deliklerimde büyük güzel bir burun olabilirmi biraz endiseliyim.bilgi verirseniz cok mutlu olurum

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Ayşegül hanım merhabalar,
   Burun deliklerini küçültebiliyoruz. Yapılacak burun tasarımınıza göre yaklaşık bilgi verebilirim, beklerim.. İyi dileklerimle

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Ayşegül hanım merhabalar,
   Burun yapınıza bağlı olarak yaklaşık burun tasarımınızı yapıyoruz. burun estetiğinde burun deliklerini de küçültebiliyoruz.. İyi dileklerimle

 • Murat
  Cevapla

  Merhaba. Ben 17 yaşındayım ve burnumda darbeden dolayı oluşmuş bir yamukluk var. 18 yaşının beklenmesi öneriliyor fakat daha önce yapılması büyük sorunlara yol açar mı yoksa mümkün müdür?

 • sevgi bozkurt
  Cevapla

  Mrb guncel bey 22 yasindayim burnumdan şikayetçiyim ne kadar kucukken guzel gozuksede simdi beğenmiyorum hafif kemik olmak uzere yanlari yapisik burun deliklerim dar ve uc kismi uzun bu islemi istiyorum sikayetciyim dedim ve doktorlara gittim fakat bna yan kisimlariniz basik ve burun delikleriniz küçük oldugu icin yapamayiz kemik torpuleriz fakat yan kisimlarada girmemiz gerikiyo buda size ilerde nefes alma sorunu yaratabilir dedi ve nekadar disardan belli olmasada tomigrafiden gordugumde pisikolojim bozuldu ve bn kesin ameliyat olmak istiyirum bna fiyat ve burun seklim cokmu kotu diye bilgi verirseniz sewinjrim

 • günay tarabyan
  Cevapla

  Güncel Bey ben size ameliyat olmuş hastaları takip ediyorum ve çok beğeniyorum. Sizden muayene almak istiyorum fakat öncelikle sormak istediğim birşey var. Ben 18 yaşındayım. İlerde burnum değişir, tekrardan bir operasyon geçirmem gerekir mi?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Burun ameliyatı olduktan yaklaşık 1 sene sonrasında burun son halini almaktadır. Bu süre ve sonrasında büyük bir darbe almadıkça 2. bir operasyona ihtiyaç duymazsınız.

 • Yürük
  Cevapla

  Merhaba Guncel Bey,

  Bir hastaniz yonlerdirdi sizi, ben burnumu 2007 dide yaptirmistim ama hic bi zaman mutlu olmadim, cok buyuk halen, yuzume gore buyuk oldugunu dusunuyorum. Seklinden memnunum ve nefed rahatsizligi hic yazamadim.. ama halen buyuk bi burun. Sizin oncelikle ikinci sefer yapilan butum icin ucreti danismak cok isterim, ve sonra dergerli onerinizi almak isterim.

 • yalçin itergen
  Cevapla

  Merhaba hocam ben yalcin 28 yaşındayım küçükken düşme sonucda burnum kirildi aşağı dgru üç kismim doğal bi Burun yaptırmak istiyorum ameliyat sonrası çok sorun oluyo iyi çalışmalar.

 • yalçin itergen
  Cevapla

  Merhaba hocam ben 28 yaşındayım küçükken düşme sonucunda burnum kirildi ve one doğru bi egilme var bide doğal bi durum ve ameliyattan ciktiktan sonra kanama oluyomu iyi calismalar

 • Ömer Faruk Tok
  Cevapla

  Hocam Ben 17 Yasındayım Ve Burnumda Egrilik Var Ufak Bi Kavgada Burnuma Gelen Yumrukdan Dolayı Oldu Nerdey Tek Kısımdan Nefes Alamıyorum Ve 18 De Ameliyat Olunması Onerilmis Hocaman 17 De Olma İhtimalim Yokmu Cunku Cok Rahatsızım Goruntusunden Sorumlulukları Ailem Ustlende Gereken Evrakları İmzalasa Ameliyat Olma Sansım Yokmu

 • Mustafa Pazarcıklı
  Cevapla

  Fiyat ne kadar

 • meltem Kck
  Cevapla

  Merhaba öztürk bey, ben 26 yasindayim avusturyadan, 2 sene once burun ameliyati oldum ama hic memnun degilim ucu yamuk oldu bide surekli burnum akiyo, ameliyat geciren kisilere cagre bulabilrmisiniz, keske onceden sizi duysaydim ilk size gelirdim, cevap yazarsaniz cok sevinirim, iyi günler

 • Dzhansu
  Cevapla

  Merhaba , ben Ingilterede yasiyorum , dolayisiyla arayip bilgi ve fiyat ogrenemem, e-mailiniz var mi ?

 • Mehmet
  Cevapla

  merhaba
  20 yaşındayım
  anestezi korkum var gelmek istiyorum fakat uyuyup uyanamamaktan korkuyorum açıkcası
  garanti verebiliyor musunuz biraz komik sorum ama üzgünüm 🙂
  ve erkek olarak üst taraftaki fotoğrafta bulunan ufak ve dik bir burun tercihim
  ayrım yapıyor musunuz? mesela bu size iyi gitmez diye yoksa kararıma uygun mu davranırsınız
  burnum çok büyük değil ucu düşük gibi sadece
  teşekkürler

 • Açelya
  Cevapla

  16 yaşında genç bir kızım.Ameliyat olma şansım hiç yok mu?

 • Aynur
  Cevapla

  merhaba
  ilk defa geçirilen bir burun ameliyatının ardından ikinci bir operasyon için ne kadar zaman geçmesi gerekir?

 • Melisa Dinc
  Cevapla

  Merhabalar, Ben Londra’dan Melisa. Burun estetigine ihtiyacim oldugunu dusunuyorum. Inanilmaz derecede pisikolojim bozuluyor ve bu durumdan kurtlumak istiyorum.
  Bir mac sorum olucakti…
  Ameliyat Turkiye’de oldugu icin konaklama benim icin bir sorun olucaktir. Hastanede konaklama fiyatlari ve ucak bileti masraflarin diger hastaneler gibi karsilanip, karsilanmadigini merak ediyorum.
  En kisa surede cevap bekliyorum… Saygilar

 • Gulcan
  Cevapla

  Merhabalar hocam yorumların birçoğunà cevap vermemissiniz cevap bekliyirum lütfen 2009 da ameliyat oldum tekrar olmak istiyorum birçok doktor yapmak istemedi dağa once ameliyat oldum diye yapmak istemiyorlar şekli bozulur diye böyle birsry varmı ? Teşekkürler

 • Kubra
  Cevapla

  Merhabalar Güncel Bey benim yüzümde asimetri var ve burnum da biraz yamuk eger burnumu yaptırırsam yüzümdeki asimetri belirginleşir mi?

 • Hilal
  Cevapla

  Merhaba, Muayene ücretli mi?

 • Samet
  Cevapla

  Merhabalar. Ben yaklaşık bir yıl önce rinoplasti ameliyatı geçirdim. Burnum şu an oturdu gibi ama sıkıntı şu ki üst dudak kısmım aşırı şiş ve önde görünüyor, burun ucumda aynı şekilde şiş görünüyor. Yani burnumun uç kısmı istediğim gibi değil. bununla ilgili ne yapabilirim?

  • Cevapla

   Doktorunuzla iletişim halinde olmalısınız. 1 sene sonrasında isterseniz 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişim kurup muayene için randevu alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Şeyma
  Cevapla

  Merhaba dr bey. Ben 3 ay önce ameliyat oldum ama geçen gün otobüse binerken birinin kolu hafif sert bir şekilde burnumla yanağımın arasına çarptı. Sizce bir sorun olur mu?

 • Ayşegül Topçu
  Cevapla

  BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM. BURNUMDA KEMER VAR VE ÖYLE BURNUMU KOMPLE DEĞİŞTİME ÇABASINDA DEĞİLİM SADECE KEMERDEN KURTULMAK İSTİYORUM. AMELİYAT OLMAKTAN DA ÇOK KORKUYORUM KAPALI BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI DİYE BİR YÖNTEM OKUDUM SİTENİZDE. BU YÖNTEMLE AMELİYAT SONRASI AĞRI SANCI OLUYOR MU ?

  • Cevapla

   Merhaba Ayşegül Hanım. Operasyon sonrasında burnunuzda silikon yaprakcıklar olacaktır. Bir kaç gün içerisinde bunlar alınır ve daha rahat nefes alırsınız artık. Bunun dışında herhangi bir ağrı oluşmaz. İyi dileklerimle.

 • Fatma Canyol
  Cevapla

  Merhabalar. Ben Almanyada yaşıyorum. Yurtdışından gelen hastalarınız için nasıl operasyon tarihi oluşturuyorsunuz? kaç gün kalmak gerekecek?

  • Cevapla

   Merhaba Fatma Hanım. Operasyon olmak istediğiniz tarihten 1 gün öncesine ameliyat ön görüşme randevusu oluşturulur. Bu randevuda tasarımınız ve hastanede tahlilleriniz yapılır. Operasyon günü hastanede kalırsınız ve ertesi gün taburcu edilirsiniz. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atellerinizin alındığı gün tekrar yolculuk yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • tansu çelikkol
  Cevapla

  burun kemiğimde hiç bir çıkıntı yok hatta yapısı cok düzgün ama ucunda bi eğim var ve son 1 senedir beni çok rahatsız ediyor ameliyat olsam onunda morlukları kaç gün kalır yüzümde?

  • Cevapla

   Merhabalar Tansu Hanım. Kapalı burun estetiği ile yapılan operasyonlarda morluk oluşmaz. Tasarımınızı yapmak için 05321778789 numaralı telefondan asistanımla görüşerek randevu alabilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • Yasemin
  Cevapla

  Güncel Bey sizin çalışmalarınızı çok beğenerek takip ediyorum. Ben 8 ay önce küçük bir kaza geçirdim ve burnum çatladı. Nefes almamda sorun yok ama şekil bozukluğu olduğunu düşünüyorum. Bu ilerleyen zamanlarda geçer mi sizce?

  • Cevapla

   Merhaba Yasemin Hanım. 8 ay içerisinde iyileşme tamamlanmış olmalıdır. Muayene edilmesi gerekir. İsterseniz 05321778789 numaralı telefondan muayene için randevu oluşturabilirsiniz.

 • Esma Tanyeri
  Cevapla

  İyi günler Doktor Bey. Benim yaşım 42. Yaşımın ameliyat olmamda bir sakıncası var mı acaba?

  • Cevapla

   Merhabalar Esma Hanım. Yaşınızın operasyon olmanıza engeli yoktur. Tasarımınızı yapmak için sizi muayenehaneme beklerim. İyi günler diliyorum.

 • Yeşim
  Cevapla

  Güncel Bey ben hem göğüs büyütme hem de burun ameliyatı yaptırmak istiyorum. Bunun ikisi için ne kadar süre beklemem gerekir?

  • Cevapla

   Merhabalar Yeşim Hanım. Göğüs büyütme ve rinoplasti operasyonlarını aynı gün içerisinde yapabiliyorum. İki operasyon arasında belli bir süre beklemenize gerek yoktur. 05321778789 numaralı telefondan randevu için bilgi alabilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • Pelin Kasapcı
  Cevapla

  İyi günler. Ben yüzümde rahatsız edici bir asimetri olduğunu düşünüyorum. Çenem ve burnumun yamukluğundan dolayı asimetri oluşuyor ve ben çok rahatsızım. Bununla ilgili ne yapılabilir?

  • Cevapla

   Merhaba Pelin Hanım. Sizi burun ve çene tasarımınızı ve muayenenizi yapmak için muayenehaneme bekliyorum. Tasarım sonrasında aynı gün içerisinde iki operasyonu da olabilirsiniz. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek randevu alabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Pınar
  Cevapla

  Burnum yüzüme oranla çok büyük ve uç kısmı şekilsiz. Ayrıca yamukluk var ve bir delik diğerinden çok büyük. Bütün bıunları tek bir ameliyatta düzeltmek mümkün mü?

  • Cevapla

   Merhaba Pınar Hanım. Evet operasyon sırasında bütün bu sorunlarınız giderilebilir. Asistanım ile 05321778789 numaralı telefondan iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim

 • Candan
  Cevapla

  İyi günler Doktor Güncel Öztürk Bey. Benim burun kemerimle ilgili bir sorunum var. 4 yıl önce bir et sorunu için kbb uzmanına ameliyat oldum. Fakat ameliyattan birkaç ay sonrasında burun kemerimin genişlediğini düşünüyorum. Estetik ameliyat olmamda sorun olur mu daha önceden gördüğüm işlem.

  • Cevapla

   Merhabalar Candan Hanım. Bir önceki operasyonunuz tekrardan operasyon geçirmenize engel olmayacaktır. Sizi muayene etmek ve burun tasarımınızı yapmak üzere Terrace Fulya binasına, muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Ezgi Günay
  Cevapla

  Selamlar Güncel Bey. Benim çok fazla nefes alma sorunum var ve deviasyon operasyonu olmam gerektiği söylendi ama KBB uzmanına bu konuda pek güvenemiyorum ne yazık ki. Çok şekilsiz bir burnum da yok aslında, hafif kemerli sadece. Ama ne olur ne olmaz diye ben sizin gibi deneyimli ve başarılı bir cerrahın eline teslim etmek isterim kendimi. Estetik operasyonlarınızda bu sorunumu da çözebilir misiniz acaba?

  • Cevapla

   Merhabalar Ezgi Hanım. Evet burun estetiği ameliyatlarımda nefes sorunlarını da çözüyorum. 0532 177 87 89 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek randevu oluştursanız sizi muayene edip sorunlarınız hakkında konuşabilir ve burun tasarımınızı yapabiliriz. İyi günler dilerim.

 • Hülya Sarmaloğlu
  Cevapla

  Merhabalar Güncel Bey. Ben burnumun kenarımda uzun yıllar kitap okurken kullandığım gözlükten dolayı oluşan bir boşluktan dolayı sıkıntı yaşıyorum. Ameliyat olmadan buna bir çare bulamaz mıyız?

  • Cevapla

   Merhaba Hülya Hanım. Burun dolgusuyla oluşan boşluklar giderilebilir. İsterseniz 0532 177 87 89 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Görüşmek üzere.

 • Neriman Gürkan
  Cevapla

  Güncel Bey çok küçük bir burun ucu düşüklüğüm var. Operasyon olmak istemiyorum bu yüzden, bunun için yaptığınız herhangi bir şey var mı acaba?

  • Cevapla

   Merhabalar Neriman Hanım. Burun dolgusu ile burun ucunda minimal bir değişiklik sağlanabilmektedir. 0532 177 87 89 numaralı telefondan muayeneye randevusu alarak gelebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Pınar Ulu
  Cevapla

  İyi Çalışmalar dilerim. Benim 5 ay öncesinde başarısız bir rinoplasti deneyimim oldu ne yazıkki. Çok mutsuzum ve biran önce bu görüntümden kurtulmak istiyorum. Siz ne zaman ikinci ameliyatı yapabilirsiniz Güncel Bey?

  • Cevapla

   Merhabalar Pınar Hanım. Doktorunuzla iletişim halinde olmanızı öneririm. 1 yıldan önce revizyon operasyon olunmasını önermiyorum. 1 yıldan sonra şikayetleriniz devam ederse sizi muayenehaneme beklerim. İyi günler dilerim.

 • merve özdemir
  Cevapla

  Merhabalar😊 Burun ameliyatı için bilgi almak istiyorum nefes alamıyorum burun etlerimden dolayı doktorum estetiğe gerek Yok dedi ama ben estetik de düşünüyorum.

  • Cevapla

   Merhaba Merve Hanım. Burun estetiği operasyonu sırasında nefes almanızı engelleyen burun eti ve kemik eğriliği gibi sorunlarıda tedavi ediyorum. Burun estetiği operasyonu için tasarımızını yapmak üzere sizi Terrace Fulyada muayenehaneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler.

 • büşra seçen
  Cevapla

  hocam ben daha öncesinden nefes problemi yüzünden içten kemik alındı fakat sonrasında burnumda dıs kısmında fiziksel değişimde oldu bundan rahatsızlık duyuyorum aynaya bakmak istemiyorum diyebilirim düzeltmek istiyorum fakat ailem burun ameliyatının kırılarak yapıldıgını daha kötü olacıgını söylüyor artık kırma işi eskide kaldı dimi kırılmadanda burun dıs sorunu çözülüyor mu lütfen bana dönerseniz sevinirim :((

  • Cevapla

   Merhaba Büşra Hanım. Burun estetiği operasyonlarımı kapalı teknikle burun kemiğini kırmadan gerçekleştiriyorum. Tasarım için sizi muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Müzeyyen Tarlak
  Cevapla

  Doktor bey benim kızım 16 yaşına girdi ve burnundan çok şikayetçi. İnternette 16 yaşında operasyon yapılmasında sorun olmadığını okudum. Ben güvenilir bir doktor olarak sizin ameliyatı gerçekleştirmenizi istiyorum. Siz bu yaşta hasta kabul ediyor musunuz acaba?

  • Cevapla

   Merhaba Müzeyyen Hanım. Evet 16 yaşından itibaren burun estetiği yapılmasında bir sakınca yoktur. Velisi olarak sizinle geldiği sürece muayeneye ve operasyona alabilirim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile bağlantıya geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Fazilet durucan
  Cevapla

  Merhabalar. Ben burun deliklerimi küçültmek ve kemerimin ortadan kalkmasını istiyorum. Bir yandan da nefes alma sorunum var. Bunların hepsi tek bir seferde yapılabilir mi yoksa 2. kez operasyon mu olmam gerekiyor?

  • Cevapla

   Merhaba Fazilet Hanım. Evet tek bir operasyonda burnunuzla ilgili sorunlar halledilebilmektedir. 2. bir operasyon için beklemenize gerek yoktur. İyi günler dilerim.

 • Senem Günce
  Cevapla

  Güncel Bey 2 hafta önce burnum kırıldı ve daha tam iyileşemedim. Zaten burun estetiği operasyonu olmak istiyordum. Ne kadar beklemem gerekir bu durumda. Hemen istesem operasyon olabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim.

  • Cevapla

   Merhabalar Senem Hanım. Kırılan burun için burun ameliyatı işlemi gerçekleştirilebilir fakat estetik operasyon için belli bir süre geçmesi gerekir. Geçmiş olsun.

 • Halime
  Cevapla

  Meraba hocam bi erkek kardesim var estetik ameliyat olucak fakat her doktora gidemiyoruz çünkü burnunda kırık var kucukken düşmüştü ayrica nefes almakda zorluk yaşıyor kemeri de var.

  • Cevapla

   Merhaba Halime Hanım. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Muayenede görüşmek üzere 🙂

 • Cansu
  Cevapla

  Merhaba benim burnumda kemik eğriliği ve et olduğunu söylendi ameliyat olmam gerekiyor fiyat alabilir miyim sizden teşekkürler

  • Cevapla

   Merhabalar Cansu Hanım. 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • Şeyma
  Cevapla

  Merhabalar Güncel Bey. Ben estetik ameliyat olmak istiyorum ama sizde olmak istiyorum. İstediğimiz tarihe operasyon günü yazdırabiliyor muyuz?

  • Cevapla

   Merhabalar Şeyma Hanım. Operasyon randevu tarihi için 05321778789 numaralı telefondan asistanıma ulaşabilirsiniz.

 • Aslıhan Centay
  Cevapla

  Güncel Bey selamlar. Operasyon olduktan kaç gün sonra ev işleri yapmaya başlayabilirim acaba?

  • Cevapla

   Merhabalar Aslıhan Hanım. Operasyon olduğunuz gün hastanede kalırsınız, ertesi gün taburcu edilirsiniz. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındıktan sonra hafif ev işleri yapılabilir.İyi dileklerimle.

 • kadriye
  Cevapla

  Merhaba doktor bey. Ben burun ameliyatı olmak istiyorum ama sadece burun ucumdan şikayetçiyim. bunu lokal anesteziyle yapma şansınız yok mu acaba?

  • Cevapla

   Burun operasyonlarında genel anestezi kullanılır. Lokal anestezi ile operasyon yapılamaz. İyi günler dilerim.

 • Berkay
  Cevapla

  İyi çalışmalar ben çocukken bisikletten düşmüştüm ve burnumda bir çatlak olmuştu. Şimdi 19 yaşındayım ve burun şeklimden rahatsız oluyorum. Nefes problemi de yaşıyorum. Bununla ilgili tek bir operasyonda sorunlarımdan kurtulabilir miyim yoksa ayrıca kbbye de gitmem gerekir mi?

  • Cevapla

   Merhabalar Berkay Bey. Tek bir operasyonla burun estetiği ve nefes sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tekrardan bir operasyon geçirmenize gerek yoktur.

 • eser halime
  Cevapla

  Merhaba doktor bey ben yurt dışından gelicem acaba kaç gün kalmam gerekir türkiyede

  • Cevapla

   Merhaba Eser Hanım. Operasyon tarihinizden 1 gün öncesine bir randevu oluşturulur. Muayenenizde burun tasarımınız yapılır. Ertesi gün operasyona alınırsınız ve 1 gün orda kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındıktan sonra tekrar yolculuğa çıkabilirsiniz. Detaylar için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Tansu gülenyüz
  Cevapla

  İyi günler Doktor Bey. Ben daha once kbb burun septum devilasyon amaliyati oldum yanliz malesef başarılı bi amaliyat olmadı burun tıkanıklığı nefes problemi hala yaşamaktayım burun hakkinda gorusmek istiyorum..

  • Cevapla

   Merhaba Tansu Hanım. Operasyonlarımda varsa deviasyon sorunlarınızı da çözüyorum. 05321778789 numaralı telefondan randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • Yeşim Zümrüt
  Cevapla

  İyi günler Güncel Bey benim bir sıkıntım var burun kemerimle ilgili. Burun büyüklüğümden ve burun ucumdan memnunum sadece kemerli bir burnum olmasından şikayetçiyim. Operasyonlarınızda sadece o bölge için bir müdahale yapmanız mümkün mü acaba?

  • Cevapla

   Merhaba Yeşim Hanım. Muayene ve burun tasarımınızı sizinle beraber yapmak için sizi muayenehaneme davet ediyorum. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanımla iletişime geçebilirsiniz.

 • Funda
  Cevapla

  merhaba 17 yaşındayım operasyon olabilir miyim?

  • Cevapla

   Merhaba Funda Hanım. Evet 17 yaşında operasyon olmanızda bir sakınca olmaz. 05321778789 numaralı telefondan randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Betül
  Cevapla

  İyi günler doktor bey.. Ben operasyon olmak istiyorum ama çok yoğun bir iş hayatım var fiziksel olarak zor olmasa da. Burun operasyonundan sonra ne kadar bir süre uzak durmam gerekir bu yoğunluktan?

  • Cevapla

   Merhaba Betül Hanım. İlk 1 haftadan sonra fiziksel olarak kendiizi yormadığınız sürece normal yaşantınıza dönmenizde sorun olmaz. İyi günler dilerim.

 • Raziye
  Cevapla

  İyi günler hocam. 13 yşımdayken bir kaza sonucu burnumu kırmıştım. 3 sene öncede açık teknikle ameliyat oldum ama burun ucumun düşüklüğünden şikayetçiyim. şimdi 25 yaşımdayım. operasyon üzerinden zaman geçmiş olmasının bir dezavantajı var mıdır acaba?

  • Cevapla

   Merhaba Raziye Hanım. Hayır zamanın burada bir dezavantajı olmaz. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

 • Zeliha
  Cevapla

  Doktor bey ben 3 ay önce operasyon oldum fakat size danışmak istediğim bir sorunum var. Burun kemerimden şikayetçiydim ama opersyonun 3. ayında hala burun kemerimin varlığını hala hissediyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

  • Cevapla

   1 yıl içerisinde revizyon operasyon önermiyorum fakat 1 yıldan sonrasında şikayetleriniz devam ederse muayeneye beklerim. Bu süre içerisinde doktorunuzla iletişim halinde olmanız gerekir. İyi günler dilerim.

 • ayşe
  Cevapla

  Kolay gelsin. Burun tasarımını nasıl yapıyorsunuz? Bizim de isteklerimiz belirleyici oluyor mu?

  • Cevapla

   Merhabalar. Burun tasarımını burada çektiğimiz 3D fotoğrafınız üzerinden sizinle birlikte yapıyoruz. Sizin de nasıl bir burun istediğiniz tasarım üzerinde belirleyici olmaktadır. Burun tasarımınız için sizi muayeneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan randevu alarak muayenehaneme gelebilirsiniz.

 • Nilüfer Tılsım
  Cevapla

  Merhaba kolay gelsin. Benim burnum çok kemerli ve estetik operasyon olmak istiyorum. Burnumun üstünde de bir ben var bunu da estetik sırasında almak mümkün mü?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Nilüfer Hanım. Evet operasyon sırasında burun üzerindeki ben de alınabilir. İyi günler dilerim.

 • Sema Güneş
  Cevapla

  İyi çalışmalar dilerim. Benim nefes alırken büyük sıkıntılarım oluyor. Estetik açıdan da kendimi çok mutsuz hissediyorum. Bütün sorunum sanki burnummuş gibi geliyor. Bu konu da sizinle görüşmek istiyorum.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Sema Hanım. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek randevu oluşturabilirsiniz. Görüşmek üzere.

 • adnan
  Cevapla

  Burun ucumu kaldirmak istiyorum. Agrisiz ve kirmadan yontemi varsa olacagim. operasyon fiyatini ogrenebilir miyim?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba adnan Bey. Burun operasyonlarını kapalı teknik ile burun kemiğini kırmadan gerçekleştiriyorum. Fiyat ve randevu bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçebilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • Hayriye
  Cevapla

  Kolay gelsin ben viyana’da yasiyorum ve güncel beyin burun ameliyatlarinin dogalligi hakkinda cok sey okudum, takip ettim.

  yurtdisinda yasayan ve kisitli gelip gitme imkani olan hastalar icin prosedürünüz nedir beni lütfen bilgilendirir misiniz?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Yurtdışından gelecek hastalarımız için ameliyat tarihi ve ameliyat öncesi muayene tarihi belirlenir. Muayeneye geldiğinizde tasarımınız yapılır. Operasyon sonrasında 1 gün hastanede kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır ve tekrar yolculuğa çıkmanızda bir sakınca olmaz. Daha sonrasında ne zaman Türkiye’ye dönerseniz o zaman için kontrol randevusu oluşturabilirsiniz. Ücret ve randevu bilgilerini 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Emine
  Cevapla

  Güncel Bey nasılsınız? Benim en büyük sorunum nefes almak. 5 yıl önce geçirdiğim bir kaza sonucu burnum kırılmıştı. Uzun zamandır sprey ilaç kullanmadan nefes alamaz durumdayım. Şuan 42 yaşındayım. Operasyon olmamda herhangi bir sakınca var mıdır ve olduğumda bütün sorunlarımdan kurtulmam mümkün müdür? Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Emine Hanım. Operasyon olmanızda herhangi bir sakınca olmaz ve tek bir operasyonda burun estetiği ve nefes sorununuz halledilebilir. 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşerek randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun. İyi günler.

 • Münevver
  Cevapla

  Merhaba Güncel Bey. Ben kızımın burun yapısından dolayı rahatsız olduğunu görüyorum. Şu an 17 yaşında ve gittikçe özgüvenini kaybetmeye başladı. Bu yaşta operasyon olmasında bir sakınca var mı acaba?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Münevver Hanım. 16 yaşından itibaren burun ameliyatı olmasında sorun olmaz. Muayene için sizi muayenehaneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • Merve
  Cevapla

  Merhaba,
  Burun estetiği düşünen hastalarınız ameliyat olmayı düşündüğü zamandan ne kadar süre önce görüşmeye gelmesi gerekir? Ve acaba göğüs büyütme ile aynı ameliyat içinde yapılabilir mi? Teşekkürler, Merve

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Merve Hanım. Operasyondan önce istediğiniz zaman gelebilirsiniz görüşmeye. Operasyon tarihinden 1 gün öncesinde tekrar ameliyat öncesi görüşme randevusu oluşturulur tasarımınız üzerinden geçmek için. Göğüs büyütme ve burun ameliyatı aynı gün içerisinde yapılabilir. İyi günler dilerim.

 • ahmet
  Cevapla

  Size sorum acaba bir ameliyat süreci kontrolleriyle birlikte ne kadar uzun sürüyor? Ve ameliyatsiz, yani burunu kirmadan da burun kemerinden kurtulabilirmiyim?

  Tesekkürler,

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Ahmet Bey. Kapalı teknikle burun kemiğini kırmadan operasyonları yapıyorum. Operasyon tarihi oluşturduğunuzda 1 gün öncesine ön görüşme randevunuz oluşturulur. Bu randevunuzda burun tasarımınızı yaparız. Operasyon günü 1 gece Fulya Acıbadem hastanesinde kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındığında tekrar yolculuk yapabilirsiniz. Fİyat ve randevu bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • melahat
  Cevapla

  Burunkamburu cekmek istiyorum ve suan Septun Deviasyolum var ..Burun ucunuda kücültürtmek istiyorum..
  Suanki sualim böyle bir Amemiyat nekadar tutar..ve zaman onrani? vakit olarak nekadar planlamaliyim..Adanadan ikamet etmekteyim..ve Randevu planlama süreciniz suan nekadar?
  Saygilar

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Melahat Hanım. Operasyon tarihi oluşturduğunuzda 1 gün öncesine ön görüşme randevunuz oluşturulur. Bu randevunuzda burun tasarımınızı yaparız. Operasyon günü 1 gece Fulya Acıbadem hastanesinde kalırsınız. 1 hafta sonrasında atelleriniz alınır. Atelleriniz alındığında tekrar yolculuk yapabilirsiniz. Fİyat ve randevu bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • nisan
  Cevapla

  Güncel bey merhaba burun ameliyatı ile ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim?
  Teşekkürler

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Nisan Hanım. Fiyat ve randevu bilgileri için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görşebilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • mustafa
  Cevapla

  Hocam öncelikle merhaba ben 40 gün önce rinoplasti oldum ilk başta burnum normaldi ama şu an eskisi gibi yine yamuldu bunun için nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Mustafa Bey. Burnun son şeklini alması yaklaşık 1 seneyi bulmaktadır. Bu süre içerisinde herhangi bir müdahalede bulunmak doğru değildir. Doktorunuzla iletişim halinde olmalısınız. İyi günler dilerim.

 • Hülya
  Cevapla

  Merhaba Güncel Bey. Ben daha önce 3 kere burun operasyonu geçirdim ama burun ucunda düşme ve kıkırdak erimesi oldu. Bu durumdan hiç mutlu değilim. Tekrar ameliyat olmak istiyorum. Nefes almakta da zorluk çekiyorum. Bütün operasyonlarımı aynı doktorda oldum. Sorunun burun derimin kalın olmasından dolayı olduğunu söyledi hep. Lütfen bana yardımcı olun. İyi çalışmalar.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Hülya Hanım. Burun yapınızı görmek ve muayene etmek için sizi muayenehaneme davet ediyorum. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Caner
  Cevapla

  Güncel Hocam merhabalar. Ben sizin işlerinizi çok beğenerek takip ediyorum. Güncel Bey ben bu operasyon konusunda çok korkuyorum. Burun ucumdan çok rahatsızım ve korkutan kısım genel anestezi olması. Lokal anesteziyle bu işi yapmak mümkün değil mi?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Caner Bey. Yapılacak işlemin derecesine göre lokal veya genel anestezi türü tercih edilir. Bunun için öncelikle burun yapınızın muayene edilmesi gerekir. Randevu bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Ayça
  Cevapla

  Bu burnumu alın başka bir burun verin bana güncel bey…

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Ayça Hanım. Burun tasarımınızı yapmak ve muayene için 05321778789 numaralı telefondan randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • leman tasçakır
  Cevapla

  Güncel bey yaptığınız burunlar çok güzel ama fiyat bilgisi ne kadar acaba

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Leman Hanım. Fiyat ve randevu bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan bize ulşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • timuçin
  Cevapla

  Ben burun için dolguyla düzeltilme yapıldığını duydum. Bu konuda bilgi alabilir miyim mümkünse.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Timuçin Bey. Burun dolgusu ile burundaki küçük asimetriler düzeltilebilmektedir. Bunun için sizi muayenehanemize bekleriz. Randevu bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan muayenehanemize ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • Ahmet
  Cevapla

  Doktor bey ben burun ameliyatı olmak istiyorum. Fakat çok büyük bir değişiklik istemiyorum. Tek sorunum kemerli bir burnumun olması. Burun ucumda veya deliklerde bir sorunum yok.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Ahmet Bey. Burun yapınızı görmek ve tasarımınızı yapmak için sizi muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan assitanım ile randevu için iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • mustafa
  Cevapla

  kolay gelsin ben burun deliklerimin asimetrik olmasından şikayetçiyim. bu nefes alışımı da etkiliyor. tasarım için muayeneye gelmek gerekir mi yoksa fotoğraf atsak siz yapıyor musunuz?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Mustafa Bey. Tasarımınızı sizinle beraber muayene sırasında 3 boyutlu olarak yapıyoruz. Muayene randevusu için 05321778789 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • hatice
  Cevapla

  Hocam ben 10 ay önce deviasyon yüzünden ameliyat oldum. Fakat operasyonumu yapan doktor burnumdaki kemeri de törpüledi ve sonuç olarak şimdi burnumun fazla kısaldığını görüyorum. Bu konu ile ilgili yardım eder misini bana?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Hatice Hanım. Size daha yardımcı olabilmek için sizi muayenehaneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan randevu talebinden bulunabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • nihan
  Cevapla

  İyi çalışmalar doktor bey. Ben sizin çalışmalarınızı beğenerek takip ediyorum. Fiyatlarınızı nerden öğrenebilirim acaba?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Nihan Hanım. Fiyat bilgilerini 05321778789 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • berkan
  Cevapla

  Burnumun yapısından rahatsızlık duyuyorum.Hem eğrilik var hemde biraz kaldırmak istiyorum. Bu konuda ne yapabiliriz?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Berkan Bey. Sizi muayenenizi ve burun tasarımınızı yapmak için muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan randevu için bize ulaşabilirsiniz.

 • tansel
  Cevapla

  benim burnuma 2 yıl önce deviasyon için operasyon yapıldı. Fakat sonrasında burunumun sol tarafında bir şişlik gbi çıkıntı oluştu. Doktorum estetik operasyon ile bunun düzeltilebileceğini söyledi. Bu işlemi siz yaparsanız çok sevinirim.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar. Tabi ki. Sizi muayene ve burun tasarımınızı yapmak üzere muayenehaneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan muayenehaneme ulaşabilirsiniz.

 • münevver
  Cevapla

  Merhaba sayın hocam karadenizli bir kadın olarak takdir edersiniz bir kemer sıkıntım var ücreti merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim ☺

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Münevver Hanım. Fiyat ve randevu için 05321778789 numaralı telefon ile muayenehanemize ulaşabilirsiniz. 3D burun tasarımınızı sizinle beraber yapmak için sizi muayeneye beklerim. İyi günler dilerim.

 • yeliz
  Cevapla

  Merhaba Güncel Bey Facebook’taki paylaşımlarınızı inceledim. Uzun süredir burun estetiğini düşünüyorum. 3 yıl önce burun ameliyatı oldum. Et alındı ve kemik eğriliği düzeltildi doğallıktan yana olduğum için estetik içermiyordu ameliyatım. Ancak ameliyat sonrası bir tarafta dışarıdan farkedilen şişlik kaldı. Dr kontrolünde bazen kıkırdak kayması olabildiği belirtildi düzeltmek için estetik ameliyat olmanız gerekiyor dedi. Ben de zor bir ameliyat olduğu için tekrar ameliyat istemedim. Ancak sizin video ve uygulamalarınızı incelerken artık daha kolay diye düşündüm. Şişlikte beni rahatsız ediyor, bir de bu tür birşey yaptıracaksam burnumun ucu düşük, bu kısmı da düzeltmek isterim. Burnumda kemer yok. Yaklaşık fiyat Ne olur?
  İyi çalışmalar dilerim

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Yeliz Hanım. Sizi tasarımınızı yapmak ve muayene etmek için muayeneme beklerim. Randevu ve fiyat bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan muayenehaneme ulaşabilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • aylin
  Cevapla

  Guncel bey iyi gunler ,
  Bnm oglumun burnuyla problemi var estetik dusunuyoruz ama durumundan az bahsetcek olursam ilk ameliyati yedi yasinda ve son olarakta 12-13 yasinda KBB doktorlari tarafindan duzeltebilmek amacli iki ameliyat gecirdi fakat sonuc basaririz oldu size fotolarini gostermek ve dusuncenizi ogrenmek istiyordum tesekkurler

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Aylin Hanım. 16 yaşından önce burun kemiği gelişiminden dolayı operasyon önermiyorum. 16 yaşını doldursuysa tasarımını yapmak ve muayene etmek için muayenehaneme beklerim. 05321778789 numaralı telefondan randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • burak
  Cevapla

  Mrb ameliyattan ne kadar zaman sonra burun ucundaki şişlik iniyor acaba?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Burak Bey. Operasyon sonrasında burnunuzun tam şeklini alması için 1 yıl kadar bir süre geçmesi gerekir. İyi günler dilerim.

 • Ersin E.
  Cevapla

  Merhaba Hocam.Burnumda kemer var.Beni rahatsız ediyor.Ama çok bariz bir değişiklik de istemiyorum.Bilgi almak istiyordum.Sizi takip ediyorum.Operasyonlarınızı başarılı buldum.Şimdiden teşekkür ederim.

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Ersin Bey. Sizi tasarımınızı yapmak ve muayene etmek için muayeneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan muayenehaneme ulaşabilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • raziye
  Cevapla

  Merhaba burun ameliyatı olmak istiyorum sizi bayadir takip ediyorum ameliyat günü muayeneden ne kadar sonraya veriliyor benim ara tatilde olmam lazim ogrenciyim başka boş zamanim yok

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Raziye Hanım. Ön görüşme randevusu en geç ameliyattan 1 gün önce yapılabilmaktadır. İsterseniz muayeneye geldiğinizde asistanım ile önden operasyon tarihi oluşturabilirsniz. Kendisi size 1 gün öncesine tekrar bir ameliyat öncesi randevu oluşturacaktır. Öğretmen ve öğrencilerin en çok tercih ettiği tarih yarıyıl tarihleri olduğu için randevu tarihleri için kendisine 05321778789 numaralı telefondan ulaşarak tarihlerin uygunluğunu öğrenebilirsiniz.

 • melis
  Cevapla

  Doktor Bey benim burnumun kenarında operasyondan sonra oluşan bir çıkıntı var. Doktorum açık teknikle ameliyatımı yapmıştı. Şimdi tekrardan açık teknikle operasyon olmak istemiyorum çünkü o dönemde çok zorlanmıştım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz acaba?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Melis Hanım. Sizi muayene etmek için muayenehaneme davet ediyorum. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Muayene ederek size daha iyi yardımcı olabilirim. İyi dileklerimle.

 • Mine
  Cevapla

  İyi çalışmalar dr bey ben size almanyadan gelmek istiyorum ama önceden tasarımı yapıp gönderme imkanınız var mıdır avaba

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Mine Hanım. Tasarımlarınızı sizinle birlikte muayenehanemde 3D olarak yapıyorum. Detaylı bilgi için 05321778789 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 • deniz karacay
  Cevapla

  Doktor bey benim burun deliklerim çok geniş sadece bunun için operasyon olmak istiyorum mümkünse. Fiyatını öğrenebilirmiyiz?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Deniz Hanım. Sizi burun tasarımınızı ve muayenenizi yapmak için muayenehaneme beklerim. Randevu ve fiyat bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile görüşebilirsiniz. İyi dileklerimle.

 • kerim
  Cevapla

  amleiyat ücreti nedir?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   MErhabalar Kerim Bey. Fiyat bilgisi için 05321778789 numaralı telefondan muayenehanemize ulaşabilirsiniz. İyi günler.

 • aliye
  Cevapla

  Güncel Bey en erken kaç yaşında burun ameliyatı olunabilir? teşekkürler

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Aliye Hanım. 16 yaşını doldurduktan sonra burun operasyonu olunmasında bir sakınca olmaz. İyi günler dilerim.

 • mahmut genyol
  Cevapla

  Kolay gelsin. siz sadece tek hastanede mi yapıyorsunuz operasyon? izmirde yeriniz yok mu?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Mahmut Bey. Operasyonlarımı Fulya Acıbadem hastanesinde yapıyorum sadece. Başka bir hastane ile çalışmıyorum. İyi günler dilerim.

 • uğur
  Cevapla

  Merhabalar. Benim burnum yamuk ve bu nefes alışımı inanılmaz derecede kötü etkiliyor. KBBye mi gitmem gerek bunun için yoksa siz beni tedavi edebilir misiniz?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhaba Uğur Bey. Estetik operasyon sırasında nefes alma sorunlarını da tedavi ediyorum. Sizi muayene ve tasarımınızı yapmak üzere muayenehaneme beklerim. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan muayenehaneme ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • selin
  Cevapla

  selamlar güncel bey sizden randevu almak istyirum siz muayene ücreti alıyormusunuz ?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Selin Hanım. Randevu için 05321778789 numaralı telefondan asistanım ile iletişime geçebilirsiniz.

 • turgay
  Cevapla

  Merhabalar Güncel Bey. Ben öğrenciyim ama size gelebilmek için 1,5 yıldır para biriktiriyorum. Öğrenci olduğum için bir indirim yapamaz mısınız?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Turgay Bey. Fiyat bilgileri için asistanım ile 05321778789 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz. İyi günler dilerim.

 • ayten
  Cevapla

  Ben 3 ay önce burun operasyonu oldum kapalı teknikle ama istediğim sonucu aldığımı düşünmüyorum. Sadece nefes alışım daha iyi o kadar. Tekrar burun estetiği operasyonu geçirmem mümkün mü?

  • Op. Dr. Güncel Öztürk
   Cevapla

   Merhabalar Ayten Hanım. Burnun operasyondan sonra son şeklini alması 1 yıl kadar sürmektedir. 1 yıldan önce revizyon operasyonu önermiyorum. Doktorunuzla iletişim halinde olmanızı öneririm. İyi günler dilerim.

Yorum Bırakın

Bilgi
İLETİŞİM & SORU FORMU

Bilgilerinizi Bırakın, Size Dönüş Yapalım...

iv>